Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek is gázaz hogy ha...

Szerintetek is gázaz hogy ha szűz vagyok még annak ellenére hogy minden meg próbáltam? Mert persze minden csaj csak igérgetet mindent de aztán utána meg jöttek valami zavaros mesével 21/F

Figyelt kérdés
Normális kommentek kérnék szépen

2012. nov. 24. 19:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hol ismerted meg őket, netán mind társkeresőkön?
2012. nov. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hát lényegébe egy részét igen de egy párral személyesen is ismerkedtem
2012. nov. 24. 19:33
 3/16 anonim ***** válasza:
Egyszerűen havernak jó lennél mert jófej vagy de nekik számított az is h ne csak a belsőd legyen szép hanem legyen összhangban a külsőddel is. De nem volt.
2012. nov. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
már bocs barátom de gondolom a helyembe te is rá unnál a barát meg a másod hegedüs szerepébe és most komolyan ahoz hogy vlakit meghúzak ahoz ki kellene adni pl: egy "páva" pólóért 5-10 rugót és egy rakás pénzt is olyan ruháka ami ma divat ?
2012. nov. 24. 19:43
 5/16 Malats válasza:
100%
Hát a helyesírásodért biztosan nem fognak szeretni. Mellesleg amíg így gondolkodsz, hogy meg kell húznod valakit mihamarabb, és a 'páva' póló a mérce a szemedben, addig veszett ügy.
2012. nov. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
mért a ruha még nem tett senkit de manapság már az a gyanúmhezeknek csak az új gazdagok kellenek
2012. nov. 24. 19:51
 7/16 anonim válasza:
43%
Szerintem abszolút nem gáz. Legyél laza és ne arra hajts, ismerkedj aztán kialakúlhat valami. Nem kell rámenősnek lenni.
2012. nov. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hát probáltam énlaza lenni csak az volt az "ironikus" ogy akivel össze jöttem hirtelen szinte mindenkinek ő kellet de azelőtt meg egyiknek se....

de lehet h egy kis lazulás és nem lesz probléma

2012. nov. 25. 11:23
 9/16 anonim ***** válasza:
Ilyen helyesírással nem csodálom, hogy nem jött össze senkivel semmi..
2012. nov. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
hát ha nekeda helyes írás a legnagyobb gond akkor keresd a párodat sorokba...
2012. nov. 26. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!