Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek is gázaz hogy ha...

Szerintetek is gázaz hogy ha szűz vagyok még annak ellenére hogy minden meg próbáltam? Mert persze minden csaj csak igérgetet mindent de aztán utána meg jöttek valami zavaros mesével 21/F

Figyelt kérdés
Normális kommentek kérnék szépen

2012. nov. 24. 19:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igen, nekem fontos a helyesírás. Az a minimum, hogy egy pasi tudjon helyesen írni.
2012. nov. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
menjél el fizetőshöz ha már eddig nem sikerült utána szerintem összefog jönni rendesen is. havernak bejött
2012. nov. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
hát lehet hogy nem mondasz hülyeséget :)
2012. nov. 30. 21:25
 14/16 anonim válasza:
42%
Nőnek nem hiszünk. Sikerült ezt megtanulni az eddigi tapasztalataid alapján? Ha igen, akkor jó. Az élet tanít ám, ha észreveszed. Idővel kialakul (jobb esetben) benned egy fordító, egy szótár hozzájuk és tudni fogod mi mit jelent, el fogsz tudni igazodni a szavaik és az azok mögött húzódó érdekek/szándékok közt. Addig meg? Gyűjtöd a pofonokat és tanulsz belőlük. Mást nem tehetsz. A végén már egész jól fogod ismerni őket is, önmagadat is.. Szép új világ.
2012. dec. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
a pofonokat inkább kapják azok a selejtesek akik úgy kapnak csajt még csak nem tettek érte semmit és ne olyanok akik még "vért is" izzadnak
2012. dec. 3. 22:50
 16/16 anonim válasza:
Na, jó helyen tapogatózol. Ők azért nem kapnak, mert tudják a módit. Ha nekifeszülsz, görcsösen, csak minél távolabbra rugdosod magadtól a lehetőséget. Igen hülyén van kitalálva a rendszer, sajnálom.:( Akit sikeresnek látnak, annak "fényéből" részesülni szeretnének, tehát többen akarják őt. Akiben viszont nem lát senki fantáziát, abban ők sem... Neked kell megfordítanod a trendet.
2012. dec. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!