Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz ha egy ku*vával akarom...

Gáz ha egy ku*vával akarom elvetetni a szüzességem?

Figyelt kérdés
Decemberben 19 leszek és még szűz vagyok, és arra gondoltam, hogy egy ku*vával kéne elvetetnem... Nem igazán vonzom a lányokat :/ Vélemények?

2012. nov. 28. 00:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem gáz, hanem kiábrándító! Hogy tudsz ilyen szinten lesüllyedni?? Ezt nem hiszem el! Értem már miért nincs nőd!
2012. nov. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
62%
19 évesen? 10 év múlva állj így a dolgokhoz, akkor még talán meg is értenélek... de tizenévesen? Hova süllyedünk még?
2012. nov. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%
kiábrándító lesz mert a qrva nem élvezi. olyan lesz mint ha elvinnéd a kutyádat futni ,de az csak battyogna nem érdekelné semmi.
2012. nov. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát az. Aki így vesztette el, az hatalmas lúzer, nem normális ember. Nem csoda, hogy arra szorulnak, mivel ilyen "férfi" senkinek nem kell.
2012. nov. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
85%
Azért álljon már meg a menet. Attól mert valaki az életnek egy meglehetősen túlértékelt területén sikertelen még ne nevezzük életképtelennek. Milyen jó, hogy sok ember egy kérdés alapján ilyen messzemenő következtetéseket tud levonni. Ti biztosan minden tekintetben tökéletesek vagytok azért nézitek le azt aki "selejt".
2012. nov. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
88%
Miért lenne gáz? Én is így vesztettem el, azóta sem bánom. Egy nőben a p.unciján kívül gyakorlatilag semmi érdekes nincsen. Azt meg egy prostitól is megkapod potom pénzért.
2012. nov. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Akkor még nem találkoztál igazi NŐvel.
2012. nov. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Valóban lehet, hogy még nem találkoztam igazi nővel... Pedig én kedves vagyok az emberekkel, segítőkész, stb, viszont kicsi, és csúnya... valószínű, hogy ezért nem jött össze még 1 normális kapcsolat, és én nem arra hajtok, hogy minél előbb meg dugjak 1 lányt, csak, hogy szeressen olyannak amilyen vagyok... De mivel még nem szeretett senki szívből, ezért szeretném elveszteni 1 k*rvától
2012. nov. 28. 15:45
 19/19 anonim ***** válasza:
Én is k urvával vesztettem el 20 évesen és szerintem aki azt mondja hogy az aki igy veszti el életképtelen azok nagyon buták.Ja igen elötte azért probalkoztam valamennyire lanyokkal de nem sok sikerrel.Attol hogy valaki pl béna csajok terén attol még lehet jo tanulás terén és lehet okos.Pl velem is ez a helyzet.
2012. nov. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!