Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerdán, azaz 3 napja elveszte...

Szerdán, azaz 3 napja elvesztettem a szüzességem. Azóta vérzek. Ez normális?

Figyelt kérdés
Szerdán lefeküdtem először a barátommal, és eléggé véreztem. Ezért abbahagytuk. Beraktam egy tampont, mert még estefele is véreztem. Reggel kivettem, felvettem normális bugyit, és azt vettem észre, hogy még mindig picit vérzek :S Azóta betét van rajtam, mintha meglenne. De egyébként ez nem olyan vérzés, mintha a menzeszem lenne, mert ez sokkal-sokkal kevesebb, szóval a betéteket sajnálom is kidobni rá, de nem tudok mit tenni. Ez normális?
2012. nov. 17. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
nem normális.
2012. nov. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En is vereztem par napig utana. Atszakadt a szuzhartyad, normalis. Az ellen viszont nem hasznal a tampon, mert a szuzhartya nem a huvelyben van, hanem kozvetlenul a huvelybemenetnel. De mond, nekem is ez volt, majd elmulik.
2012. nov. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem normális.Én is véreztem mikor elvesztettem a szüzességem,de csak kicsit,nem három napig!
2012. nov. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is mindenkinél más,akárcsak a terhesség.Én pl amikor elvesztettem,akkor azon a délutánon véreztem csak,másnapra nyoma sem volt.És akkor sem nagy mennyiségben,csak pár csepp volt a bugyimon.Viszont a barátnőm 3-4 napig vérzett.Ez sztem attól is függ,hogy milyen ,,vad,, az első együttlét.Nekem pl nem volt gyors ütemű az első alkalom,viszont a barátnőmet meg jól megd.gta a csávó akivel lefeküdt.Úgy szexeltek,mintha nem is lett volna szűz a b.nőm.
2012. nov. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bizonyos hiedelmek szerint a sértetlen szűzhártya a nő „szüzességét”, vagyis szexuális tapasztalatlanságát bizonyítja. Ezért is hívják többnyire „szűzhártyának”, ami azonban babona.


Ma már, a 21. században már illene tudni, hogy a szűzhártyán általában több lyuk van, amelyek rugalmasak és lehetővé teszik egy ujj, vagy akár egy pénisz bevezetését, s ha a hártya elég rugalmas, akár szűzhártya sérülés mentesen is történhet az aktus. Másrészt a szűzhártya számos lánynál könnyen megreped, nemcsak közösülés, hanem tamponhasználat, vagy testi erőfeszítés, sport révén is. Néhány esetben a szűzhártya teljesen hiányzik. A szűzhártya beszakadása nem jár fájdalommal, és ritka esetben vérzik. A fájdalmas és a mészárszékhez hasonló aktus csak hiedelem, amit azért találtak ki hogy a lányokat riogatván megelőzzék a nem kívánt terhességet, mert ez valamennyire visszaszorítja szexre éhes ösztöneiket, ám előbb-utóbb ez a félelem elmúlik a vágy erőssége miatt. Azonkívül meggondolandó, hogy a sértetlen szűzhártyájú lányok esetleg már szeretkeztek orálisan, vagy análisan, mely intenzíven hozzájárul az AIDS fertőzések terjedéséhez, mint a hagyományos úton történő aktus. Ideje lenne már felébredni és tudomásul venni, hogy a szüzesség ténye bizonyíthatatlan.

2012. nov. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolso, erdekes, akkor en miert vereztem meg 2-3 napog a szuzessegem elveszitese utan? :D nem, nem menstruacio volt, csak tudom, mikor van es milyen. Te biztos, hogy pasi vagy, ezert nem tudod, hogy egyeseknek igenis faj az elso szex. Nekem meg fel evig fajt a behatolas, pedig en egyaltalan nem feltem sem a szextol, sem a szuzessegem elvesztesetol, szerettem az illetot. Az okoskodasodat meg innen megkimelhetted volna, ha ennyire szornyen otthon vagy a biologiaban, akkor magyarazd mar meg, mitol vereznek a lanyok, okostojas :D hirtelen minenkinek megjon? En az elso szex elott nem hasznaltam se tampont, se pedig nem ujjaztam magam. A szuzesseet pedig nem a szuzhartya megletevel merjuk, hanem azzal, hogy jart e a noben penisz. De itt tokre nem ez volt a kerdes. Arrol, meg hogy a szuzhartya atszakadasa jar e fajdalommal, kerdezz meg egy lanyt :D de ha nem hisz nekik, akkor egy orvost ;)
2012. nov. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!