Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek, h átéljem valahogy...

Mit tegyek, h átéljem valahogy azt a fájdalmat, ami a szüzesség elvesztésével jár együtt?

Figyelt kérdés
Kérem azok osszák meg velem tapasztalataikat, akinek szintén fájt (nagyon fájt) az első szex. Én már próbálkoztam vagy kétszre a párommal, de nem sikerült a behatolás, mert annyira fájt, hogy abbahagytuk. Még egy vibrátort is beszereztem, hogy azzal tágítsam magam, de azzal is fáj. Kb. félig fel tudom dugni magamnak, de tovább nem, mert fáj. S nem vagyok unatkozó tini, hanem 25 éves lány, s a párom 27 éves. Minden passzol közöttünk, csak ez a szex nem akar működni. Van egy ismerősöm, aki 45 évesen veszítette el a szüzeségét, de nem fájt neki olyan nagyon, mint nekem, pedig állítólag minél öregebb az ember lánya, annál inkább fáj :(
2012. dec. 3. 17:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyszer kell csak kibírnod.Általában,mindenkinek fáj az első.Így viszont ahányszor abbahagyod,amikor fáj,annyiszor fog még fájni.Ess túl rajta rendesen.Nyomja be tövig a párod,de lassan,óvatosan.
2012. dec. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Szorítsd össze a fogad. Fáj, fáj, de a fájdalmat is el lehet viselni, ha nem nyavalyogsz.
2012. dec. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
S mennyire fáj? Fáj annyira, mint egy érzéstelenítés nélküli foghúzás, mondjuk?
2012. dec. 3. 18:05
 4/13 anonim ***** válasza:

"állítólag minél öregebb az ember lánya, annál inkább fáj"

:))) nem a szüzesség elvesztése fáj

túl van ez dimenzionálva...rástresszelsz, lazítsd el magad, akkor nem fog fájni, és elsőre legyen rövid az aktus, nem is mindenkinek sikerül elsőre

2012. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mindenhol máshogy érzed a fájdalmat.Fogfájásnál nincs rosszabb!Ess túl rajta,mert így az életbe nem fogod élvezni a szexet!
2012. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor csináljátok, amikor te is nagyon akarod őt. Jó ötlet előtte egy pohár pezsgő például, mert kicsit ellazít, és ha nem görcsölsz rá, akkor nem vagy alig fáj. Egyébként tényleg szorítsd össze a fogad, ha már bent van, onnantól csak jobb lesz :)
2012. dec. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
nekem is fájt ...összeszorítottam a fogam de egy idő után annyira kellemetlenvolt ,hogy szóltam ,h fejezzük be...
2012. dec. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

a lényeg h lazítsd el magad és jó lesz :)

vagy lehet h nem vagy elég tág, arra gondoltam h a párod az ujjaival tágítson :)

2012. dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Baromság, hogy fájnia KELL. Fáj az a francokat. Azért érzel fájdalmat, mert rettegsz és befeszülsz, így nem is lehet beléd hatolni. Nem szabadna többet érezni egy éles, feszítő érzésnél, azt is csak egy rövid ideig. Ne arra gondolj, hogy úristen, most szétszakadok mindjárt, úgy fog fájni, hanem arra, hogy most dugsz egy nagyot azzal, akit szeretsz. Ugyanis ez a szex lényege.


27 N

2012. dec. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
0%
25 es 45?????Nem gondolod, h ez egy jel!? Ha ilyenoreg vagy es meg szuz akkor talan a gondviseles azt akarja, h ne is veszitsd el! Ezen meg nem gondolkodtal el?????
2012. dec. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!