Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek, h átéljem valahogy...

Mit tegyek, h átéljem valahogy azt a fájdalmat, ami a szüzesség elvesztésével jár együtt?

Figyelt kérdés
Kérem azok osszák meg velem tapasztalataikat, akinek szintén fájt (nagyon fájt) az első szex. Én már próbálkoztam vagy kétszre a párommal, de nem sikerült a behatolás, mert annyira fájt, hogy abbahagytuk. Még egy vibrátort is beszereztem, hogy azzal tágítsam magam, de azzal is fáj. Kb. félig fel tudom dugni magamnak, de tovább nem, mert fáj. S nem vagyok unatkozó tini, hanem 25 éves lány, s a párom 27 éves. Minden passzol közöttünk, csak ez a szex nem akar működni. Van egy ismerősöm, aki 45 évesen veszítette el a szüzeségét, de nem fájt neki olyan nagyon, mint nekem, pedig állítólag minél öregebb az ember lánya, annál inkább fáj :(
2012. dec. 3. 17:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy akkor nagyon fog fájni a fitymazsinór szakadás, ha csaj vagy akkor nem annyira.
2013. jan. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Olvasom a sok idegesítő hozzászólást,akik látszik,h nem járnak ebben a cipőben...Ok,fáj az első,DE úgy,h ordítasz a fájdalomtól??Ez azért nem normális.Ha nyugodt vagy,az sem segít.Nőgyógyász meg simán kiröhög,közli,h csak rágörcsölsz.Ja,persze már évek óta???Inkább segíthetne,arra való.Sokan nem fogják fel,h egyszerűen nem megy,annyira erős az akadály!!De a legtöbb embernek ez abszurdum,mert nekik könnyen ment.Kedves kérdező,átérzem. Jobb,ha hozzászoksz,h nem lesz gyereked.Én már itt tartok.
2013. jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ne sexelj!!!!!!!!!!!!
2013. febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!