Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14 éves vagyok és van 1 fiú...

14 éves vagyok és van 1 fiú együtt vagyunk, m De a fiú leakar feküdni velem . És mind a ketten szüzek vagyunk . És örülten szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már jártam vele sokszor.Múlthéten voltam náluk beszélgettünk és smároltunk is . és ö is 14-éves.És szűz.
2009. aug. 20. 00:37
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
45%
feküdj le? veszel gumit és ellazulsz, a többit úgyis ő csinálja ha annyira akarja.
2009. aug. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

Aranyos olvasni egy 14 évestől, hogy "őrülten" szerelmes. :)

Azt mondom, hogy még várjatok vele, hiszen fiatalok vagytok még nagyon. A csóknál szerintem nyugodtan meg lehet állni, a többit majd később.

Mondjuk kíváncsi vagyok mennyit ér hogy erre koptatom a billenytyűzetet...


Amúgy nyugtassatok meg, hogy a haverommal van a baj, aki 16 éves _van_ barátnője és bár beszélnek a szexről eszük ágában nincs gyakorlatban is megvalósítani?


Sárky

2009. aug. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
100%
Csak akkor menj bele, ha tényleg annyira szerelmes vagy, mint amennyire mondod. Neki lehet, hogy csak az a lényeg, hogy minél előbb átessen az elsőn, de neked nem. Egy lány sose felejti el azt, akivel először szeretkezett. Ez örök nyomot hagy. Akár jó, akár rossz. Jól gondold meg. Különben szerintem még ráérnél ezzel, 14 év elég kevés... nem hiszem, hogy felvagytok erre készülve.
2009. aug. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

Szia! Előre bocsájtom, hogy amit írok, azt nem kioktatásnak szánom, hanem jótanácsnak!

Szóval. Azt mondod mind a ketten 14évesek vagytok. Ebben a korban a fiukban nagyon dolgoznak a hormonok, és ezért egyértelmű, hogy kívánják a szexet. Pláne ha még barátnőjük is van. De én azt mondom, hogy 14évesen nem lehettek annyira érettek se testileg, se lelkileg, hogy lefeküdjetek. Először is nemárt, ha elkezditek felfedezni egymás testét. Ruhán át, majd kevesebb ruhában, és így tovább (Bár sztem ezzel is várhatnátok még). Aztán fontos a petting is és nem csak a szex előtt közvetlenül, hanem már jóval előtte, hogy megismerjétek hogy mi jó a másiknak és mi nem. Valószínűleg -de ezt csak gondolom- úgy képzelitek, hogy bebújunk az ágyba, ő behatol, mozogtok és mind a kettőtöknek ez marha jó lesz. Hát ez nem így van. A lányoknak bizony a legtöbb esetben fájdalommal jár az első együttlét, hisz még nincsen hozzászokva a nemi szervük, hogy valami beléhatoljon. Fontos hogy előtte tágítsd magad, vagy a barátod tágítson mert így kicsit kevésbé fájdalmas. Aztán ugye ottvan, hogy a lánynak kellően be kell nedvesednie, mert különben a plafonig ugrik fájdalmában. És ha mindez megvolt akkor jöhet maga a behatolás, ami számodra valószínűleg nem lesz kellemes, a barátodnak pedig nehéz lesz. Nagyon oda kell rád figyeljen, gyengédnek és figyelmesnek, és legfőképp óvatosnak kell lennie. Nem ártana ha elolvasnátok néhány szexről szóló szakkönyvet vagy a neten utána nézhettek. És akkor ugye nem kell említeni, hogy óvszert is kell venni, és nemárt ha síkosító is van kéznél. Meg nem hiszem, hogy szüleitek örülnének, ha megtudnák, hogy 14évesen lefeküdtetek egymással. Szóval szerintem még várjatok. Ráértek 16-17éves korotokig. Nem kell elsietni a dolgokat. Legyetek boldogok, szeressétek egymást, de sztem ne szeretkezzetek.

Remélem tudtam segíteni.

2009. aug. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segitettetek...Köszi mégh 1 x-er
2009. aug. 20. 00:57
 6/23 anonim válasza:
95%

Azzal ,hogy lefekszel a fiúval az életedet teheted tönkre!!

Főleg ennyi évesen!

Meg fogod bánni ha megteszed!!

2009. aug. 20. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
51%
Ha felkészültnek érzed magad rá, akkor feküdj le vele. Semmiképpen ne azért mert nagyon szereted és hűű akkor ő biztos boldog lesz. Minden fiú 14-15 évesen nagyon be van zsongva szexuálisan, és szeretnék minél hamarabb megejteni a dolgot. Ám ha nemet mondasz, akkor lassan elhidegül tőled(kivéve ha tényleg szeret, amit ennyi idősen még kétlek, de ne legyen igazam.)Hidd el, tapasztalat(nem fogja neked elmondani, de érezni fogod. Kivétel van de az nagyon ritka,Férfi mivoltunknak köszönhetően sajnos azon vagyunk, hogy minél többet-minél gyorsabban-legalábbis abban a korban, míg be nem nő a fejünk lágya=]-). Dönts racionálisan, beszélgessetek róla, és ismerjétek meg egymás testét. De semmiképpen ne erőltesd magadra ha nem vagy biztos benne.
2009. aug. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
53%
szerintem a sok szövegnek itt nincs helye, ha szereted és te is szeretnéd s zexet, feküdj le vele. legalább olyannal veszíted el, akit tényleg szeretsz.
2009. aug. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

A szexhez lelki ÉS testi érettség is kell! Neked egyik sincs meg! ebben a korban senkinek nincs! Attól, hogy már (esetleg) menstruálsz, az még nem jelent testi érettséget, vagy ha már kinőtt a melled!

A méhnyak 16 éves korig ki sem fejlődik rendesen!!! Ami azt jelenti, hogy sokkal fogékonyabb a nemi betegségekre stb..

Én ilyen koromban örültem ha a szerelmem megfogta a kezem! Neked is meg kéne elégedned ezzel, meg neki is! Nagyon fiatalok vagytok még! De ez csak jó tanács...te döntessz...!

2009. aug. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő is úgy érez irántad, mint te iránta, akkor várni fog rád. Ha nem, akkor nem érdemes arra, hoyg neki add a szüzességed:)


15/L (nem szűz

2009. aug. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!