Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek engedjem a 15...

Szerintetek engedjem a 15 éves lányomnak hogy lefeküdjön a 17 éves pasijával?

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 17:17
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

jó egy határozatlan anya vagy...

Állítom 30ól nem lehetsz több....

2012. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
jah igen elírtam
2012. dec. 17. 17:34
 13/36 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

10.:

először is hogy merészeled te .. na jóóóóóóó ha a c típusú állampolgár alatt azt érted amit gondolok akkor ez zseniális! XD XD

másodszor: láttál már olyan réti néger nőstényt aki 15 évesen még szűz ?:D

2012. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Pfffff! Neked csak az a problémád, hogy a kan 17? A lányod meg kefélhet 15 évesen? Hááát! Egészségetekre!
2012. dec. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

hát én inkább a 15 éves lányod miatt nem engedném.

a srác korával semmi gond

2012. dec. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim válasza:
100%
Szerintem kifejezetten engedd meg, de csak ha Buksi is részt vesz a mókában és a srác apja is dugja Buksit, míg téged kinyal az anyja, míg a hüvelyedben egy angolna fityeg. Istenem, bzi egy beteg világ ez...
2012. dec. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
34%

Hagyd békén! Azt csinál, amit akar.

Esetleg a védekezés fontosságára hívd fel a figyelmét!

2012. dec. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
59%
mi az h azt csinnál amit akar? Ha azt csinál amit akar, akkor tartsa is el magát, ne a szülein élősködjön...
2012. dec. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim válasza:
62%
15 évesen még rég Hannah Montanat meg Thomas gőzmozdonyt kéne néznie, nem mások fas.áról álmodozni. Anyuka őszinte leszek: egy szar vagy, aki tönkrecseszte a gyereke nevelését. Szeresd Pocakot, hamarosan nagymama leszel.
2012. dec. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
25%

"mi az h azt csinnál amit akar?"


1. Tanulj meg írni, mielőtt ugatsz! Már elnézést.

2. Úgy értettem, hogy azt csinál amit akar, hogy a saját teste felett ő rendelkezik. Lehet jónak, vagy nem jónak tartani, amit csinál, de senkinek sincs joga meghatározni, hogy kivel közösülhet, mint ahogy azt sem, hogy mikor wc-zzen vagy egyen. Egyedül azt van joguk elvárni a szülőknek, hogy gyereket ne csináljon.

3. Az eltartás dolog iszonyatos ócska szöveg. A szülő dolga az, hogy biztosítsa a gyereknek a lehetőségeket, hogy fel tudja építeni az életét, karrierjét. Ezért cserébe az várható el a gyerektől, hogy tisztelettel bánjon a szüleivel, valamint tisztességesen éljen a lehetőségekkel (tanuljon). Viszont nem köteles a szülei értékrendje szerint élni, hagyni kell, hogy kialakuljon a sajátja! Ennyi. De sejtem, hogy nem fogod felfogni, amit írok, szóval nem leszek ideges, ha valami szokásos, értelmetlen választ kapok. :)

2012. dec. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!