Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek engedjem a 15...

Szerintetek engedjem a 15 éves lányomnak hogy lefeküdjön a 17 éves pasijával?

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 17:17
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

"aha, én már 14 évesen vesztettem el"

És most gratulálnunk kellene?

2012. dec. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Kérdező: Ugye te vagy a lány, nem pedig az anya?
2012. dec. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

A kérdező valószínűleg hiteles szülői képet alkot magáról és amikor vállalta a gyermekét mindenben felkészült a gyereknevelésre köztük a gyermek felvilágosítására is.


Bocs ezt be kellett írnom mert az én szüleim is elég konzervatívak voltak ebben a kérdésben hála nekik, eddig még egy normálisnak nevezhető kapcsolatom sem volt. A szexuális életemről meg ne is beszéljünk. Őket okolom mindenben mert mint szülők hiteltelenek és prűdek a mai napig.


Ha nem engeded meg, akkor is meg fogja előbb utóbb tenni. Nem állhatsz mindig mellette, el kell engedned a kezét, ha eddig nem nevelted rá, hogy erkölcsös életet éljen akkor ezután már nem fog menni. Sokkal többre mész szerintem ha leülsz beszélgetni a lányoddal.


21/F

2012. dec. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
IGENIGENIGENIGEN!!!
2012. dec. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

késő válasz,de ezt azután kérdezik,hogy megtették.

nem mintha közöd lene hozzá,én sem osztottam meg a szüleimmel,és ők sem velem.

2015. jún. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Ez nevelés kérdése. Eleve úgy kell(ett volna) nevelni, hogy ne menjen bele fiatalon ilyenbe, hanem tudjon uralkodni magán.

Ott a szülő nagyon nem tudja, mit csinál, ha ide jön kérdezgetni.

2015. jún. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!