Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ha még 17 évesen...

Szerintetek ha még 17 évesen nem smároltam csajjal akkor valami gáz lehet velem?

Figyelt kérdés
2012. dec. 19. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
biztos ronda vagy :))) xd
2012. dec. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
könnyen lehet
2012. dec. 19. 18:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Az attol fugg, hogy fiu vagy-e vagy lany.:D Ha lany vagy, akkor ertheto. xD Am 17 evesen en meg pasival nem smaroltam meg, megsincs velem semmi problema.=D Veled sincs, ne aggodj, majd eljon az az ido is.:)
2012. dec. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
első vagyok :p na küldj egy képet nem biztos hogy ez a baj :)
2012. dec. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
És fiúval igen?
2012. dec. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem fiúval se :( bár azt annyira nem sajnálom
2012. dec. 19. 20:03
 7/9 ekeke ***** válasza:
A múltamból is mondom... A lányok valamiért azt képzelik, hogy az az alkalmas fiú, akiről sugárzik valami, aztán szinte megerőszakolják őket, pedig általában nemhogy jobbak, de rosszabb barátok és szeretők, mint az egyszerűbb külsejű, szelídebb fiúk. A randizás/barátnőszerzés/csókolózás ezért nem jutott neked, mert még nem tudod amit kell. AKÁRHOGYAN el kell kezdeni, szerezni kell lányt aki már kicsit tapasztalt és onnantól a te szekered is beindul. Ha férfivá érsz majd, azonnal levágod, hogy melyik nő miket érez és egy csettintéssel is "megszerezheted". Persze ez nem megszerzés, mert ők már rég akarták:)
2012. dec. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mér lenne gáz én jővőre leszek 17 de én is m ég csak a szájra pusziig jutottam mivel válogatós vagyok és szeretem az aranyosabb,szerényebb de szép(nem pedig K**vás) csajokat
2012. dec. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na, én majd adok egy kis kontrasztot neked.

Én 27 éves koromban csókoltam meg egy lányt életemben először. És úgy izgultam, mintha 14 lennék. Na, erre mondj valamit...

És most gondold át újra, hogy veled gáz van-e.

2013. jan. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!