Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Smároltam egy csajjal tegnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smároltam egy csajjal tegnap a buliban. Amúgy barátnőmmel mentem le, csak elborult az agyam. Haverom azt mondta, szerinte látta. Mit tegyek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Szóval...22 éves vagyok. Tegnap voltunk bulizni barátnőmmel,ő 18 éves. Egész este(még buli előtt is)mindenen felhúzta magát, és engem okolt, olyanért, amit el sem követtem. Mintha kicserélték volna. Aztán lementünk buliba, ott égetett haverjaim előtt, olyanokat mondott el amihez senkinek semmi köze, vadidegen pasikkal táncolt, kihívóan meg minden. Összevesztünk teljesen, aztán elváltak útjaink. Bementem táncolni, ott volt egy csaj, ismertem már, gyakran láttam lent, mindig közeledni akart hozzám, csak elmentem.(Nem véletlenül.) Most odamentem hozzá, táncoltam vele, aztán lesmárolt..jó, nem ellenkeztem, de teljesen ideges voltam a bnőmre. Aztán felmentem, haverom odajött, és mondta hogy mekkora hülye vagyok, meg hogy látott szerinte mindent, és hogy kb 10 perce el is ment. Elmentem kocsival, hátha megtalálom valahol, elértem hozzájuk,de még nem volt otthon. Lehet hogy nem is haza ment...Ezzel most elronthattam mindent? Reggel hívtam, felvette, de nem szólt bele semmit, mintha sírt volna...Most mi legyen?:S Előre is köszi...
2010. máj. 22. 09:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ásd el magad....
2010. máj. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát itt aztán gyónhatsz, de senki nem fog neked igazat adni...
2010. máj. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Ki tudja kivel ment el...

De lehet nem rajtam kellett volna kitölteni a mérgét..

2010. máj. 22. 09:47
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Pfff...te is gáz vagy, meg a csajod is...f@szért kell háborúzni...meg kellett volna mindent beszélni...

Amúgy meg mekkora gyík vagy...egy vadidegen csajjal smárolsz és akkor még utána te aggódsz azért, hogy "nem egyedül ment el" stb...

Egyébként meg szerintem lehet valahol ott sírt egy üres utcában...lehet ilyen állapotban nem volt kedve egyből hazamenni...

2010. máj. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Én megértelek téged is...Nekem is borult már el az agyam, pedig én lány vagyok. Majdnem ugyan ez volt a szitu, csak fordítva...Velem kiabált egész nap, piszkált baszogatott meg minden...És smároltam egy gyerekkel a diszkóba...Ráadásul elég rég voltunk már akkor együtt...Nem tudom ti mióta, de azért ez nem akkora bűn, hogy megkövezzenek érte.Megbeszéled vele, aztán minden helyre jön valszeg. Köztünk is így volt, csak más miatt már szakítottunk. Nem azon kell dühöngeni, meg nem azt kell égetni, ha valami baja van, akit szeret! Szerintem...18/L

2010. máj. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én is megértelek, menyj el hozzá és beszéljétek meg! Az, hogy sír meg dühöng meg te is nem megoldás semmire, ráadásul nem tetted volna meg, ha ő nem balf*szkodik, úgy hogy 1-1.Menyj el, kérj bocsánatot.
2010. máj. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

3 éve vagyunk együtt...Még több is...

Majd felhívom, remélem már megnyugodott annyira:)

Köszönöm a válaszokat!

2010. máj. 22. 10:58
 8/20 anonim ***** válasza:

Hát ha tényleg látta, én ezek után szakítanék veled, az biztos :S

De hátha ki tudod magyarázni, légy nagyonnagyon megbánó...

2010. máj. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

Szia!!

Nem értem a lányt, beégetett a haverjaid előtt, meg minden.. 1. kérdés: ő kezdett el előbb kavarni másokkal?? Mert ha igen, részben megérdemelte.. de a csajjal nem kellett vna smárolnod. ://

2010. máj. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Ő kezdett mindent...

Reggel felkelt onnantól olyan volt velem mint a pokróc...

Azt tudom, de nagyon fel volt baszva az agyam...

2010. máj. 22. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!