Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy jó csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy jó csajjal akit nagyon szeretek, de 10-szer smároltam a barátnőjével full részegen! Pár haverom tud róla és lehetv hogy valamelyik beköpi mert kicsit olyanok. Inkább mondjam el neki én, vagy inkább bizzak benne hogy nem tudja meg?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én dobnálak azonnal..Mindegy, hogy ki mondja el.
2011. márc. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Panda Péter ***** válasza:
100%
inkább nézz kicsit magadba.
2011. márc. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
süllyedj el! mi az hogy nem is 1x,hanem 10x smároltál a bnőjével??????? a bnője is szánalmas,te meg a legnagyobb tapló!
2011. márc. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Bunkó! A részegség nem magyarázat az ilyenre. Nem szereted te a bnődet mert akkor nem aláztad volna meg ennyire. A "bnő" meg nem is barátnő! Összeilletek.
2011. márc. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Most jól esett eldicsekedni ezzel? Gratulálok.
2011. márc. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A sok lehordás mellé: szerintem jobb az őszinteség mindig. Már az értékelendő. Vállald fel, amit csináltál, légy gerinces! Ha pedig ezt te is elvárod a másiktól, akkor főleg...
2011. márc. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
na ne fogjad már a piára!!!az nem mentség semmire.én ha szerelmes vagyok akkor részegen is az vagyok és akkor is vissza tudom magam fogni.eszembe nem jutna megcsalni se részegen,se józanon.nem szereted te eannyira csak bemagyarázod magadnak.
2011. márc. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak tök igaza van.
2011. márc. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat... sokat segítettek tényleg az ilyen válaszok,mint amiket kaptam...mivel a kérdést már jóval több mint 1 éve tettem fel,most csak mosolygok rajt...egyébként első szerelem volt,és tényleg szerettem és a mai napig érzek iránta valamit! Ui. elmondtam neki,bár nagyon nehéz volt,de a mai napig NAGYON JÓ BARÁTOK VAGYUNK!! :)))
2012. nov. 5. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!