Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Túl hamar van ahhoz hogy...

Túl hamar van ahhoz hogy szexeljünk?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 hete volt tegnap h együtt vagyunk.Én tudom magamról, hogy fiatal vagyok még h elveszítsem a szüzességemet, de rajta látszik h egyre jobban szeretné..a volt barátnője szex mániás volt és annyira hiányozhat neki a szexuális együttlét h velem is csinálni akarja?! valamelyik nap mikor itt volt nálunk már nadrágba nyúkálást próbálta de én nem engedte és addig erőszakoskodott még végre sikerült neki.Nem tudom mit tegyek. Belemennyek és meg történnyen vagy ne..

2012. dec. 22. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Még várj,szerintem csak arra kellesz neki..
2012. dec. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 WhiteLabel ***** válasza:
Ha nem akarod ne szexelj vele, ennyi.
2012. dec. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én nem lennék képes olyan fiúval járni, aki 3 hét után erőszakkal gyömöszöli be a kezét a bugyimba, de te tudod...


Hány éves vagy? 14, 15?

2012. dec. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Akkor legyen szex, amikor te is tényleg akarod.

Ne hülyéskedj már, hogy még elbizonytalanodsz, neked van-e igazad o.O

2012. dec. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Jajj,de kis naív vagy!Hát nem látod,hogy csak meg akar ba..ni!!!??Aztán meg jön majd pár hét mulva a kérdés,hogy lehet hogy terhes vagyok stb...

Ne hagyd magad!!!Legyen eszed!

2012. dec. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

15 vagyok..

Igenis van eszem..:) ha meg is tennénk tudom, hogy kellene h ne legyek terhes. azért ennyire nem vagyok tudatlan.

2012. dec. 22. 18:30
 7/12 anonim válasza:
0%
Hát ha lenne eszed,akkor 15 évesen nem a szexen járna,az biztos!!!
2012. dec. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem én még jó irányba haladok. Vannak akik már 13 évesen nem szüzek.!
2012. dec. 22. 19:09
 9/12 anonim válasza:
0%
Jó irányba???Én 15 évesen még nem is csókolóztam,nem hogy a szexen járjon az eszem!
2012. dec. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért ilyen sürgős? De a Te életed, úgy rontod el, ahogy Te akarod! 3 hét alatt meg sem lehet ismerni a másikat rendesen!
2012. dec. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!