Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek napjainkban van...

Szerintetek napjainkban van még esélye egy 30 éves, amúgy teljesen korrekt férfinak arra, hogy találjon egy olyan lányt, aki (azon kívül, hogy csinos, és kedves) lehetőleg diplomás, és még nem volt komoly kapcsolata, ezért még jelenleg szűz is?

Figyelt kérdés
(Segíteni akarok neki.) Nem rólam van szó, a beszólásokat már csak ezért sem kérem, csak értelmes válaszokat szeretnék. köszi!

2012. dec. 28. 14:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok az igénye.. legyen csinos, kedves, diplomás, és még legyen szűz is. Nem csoda, hogy 30 éves már és még nem talált ilyet.
2012. dec. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Van, ha keresztény.


De a keresztény lányok válogatósak ám, nekik is csak keresztény kell.

2012. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Mit segíteni?
2012. dec. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Egy 30 éves, korrekt férfi tud magának barátnőt találni. Csak az igényeit kell kicsit reálisabbra vennie. Diplomás nőt még találhat, csinos és kedves nőt is, de szüzet aligha. Egy értelmes, felvilágosult nő maradhat szűz húszas évei elejéig, de hacsak nincs valami komoly fizikai vagy pszichikai defektje, akkor legkésőbb 25-26 éves korára úgyis talál valakit, akit közel enged magához.

Nem tudom, miért annyira fontos, hogy szűz legyen a lány. Ha talál valakit, aki szereti és segít neki, hogy ne ügyetlenkedje el a dolgokat, akkor mit számít, hogy nem szűz a lány? Persze lehet, hogy pedofil hajlamai vannak, de akkor meg nem való a társadalomba.

Én is 30 éves vagyok, de eszem ágában nem volna már leállni 25 évesnél fiatalabb nővel.

2012. dec. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Elvégzett egy egyetemet (egyetemi társaság, bulik, barátok, stb.), jól néz ki, csinos; kedves, azaz jó személyiség ... és még nem sikerült neki olyan kapcsolatot kialakítani egy férfival sem ilyen körülmények és adottságok mellett, abban a korban, amikor a legjobban hajtják a hormonok az embert akivel szexuális kapcsolatot létesített volna? Na annak a nőnek pszichológusnál a helye ... vagy pont ilyen segítségre gondoltál? :-P
2012. dec. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
82%
Mi ez a hülyeség? A "teljesen korrekt, 30 éves férfi" amúgy egyáltalán nem korrekt, és valószínüleg többféle lelki, pszichés problémája is van, ha ezen a diplomás, csinos, kedves szűz dolgon rúgózik. Anya-fiú kapcsolat gáz lehetett, és szerintem egyke volt.
2012. dec. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
Hát ez így ebben a formában teljesen esélytelen sztem.
2012. dec. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

A srác keresztény. Az igényei is reálisnak tűnnek, mert nem éppen egy lúzer.

Neki már volt több barátnője is. Nincs sem fizikai sem pszichikai defektje, (vagy lehet, hogy az már annak számít, hogy szeretne egy tiszta lelket maga mellé?)

Amúgy az egyetemi bulis társaság, az valóban nem az ő világa (pl. alkoholt nem is iszik),ezért ha így nézzük egyesek nevezhetik őt gáz-nak.


A #6 válasz érdekesnek tűnik! Mert tényleg egyke a srác, de nem tudom milyen anya-fiú problémája lehetett? Erről nem tudok semmit, és nem értem az összefüggést.

2012. dec. 28. 15:47
 9/27 anonim ***** válasza:
76%

Igazából egykének lenni önmagában is elég necces, van még mit tanulni személyiségfejlődés terén. Onnan vágtam le, hogy egyke a srác, mivel ez a kívánalma abszolút a "tökéletes partner" teljes birtoklásáról szól, ugye aki más férfit még csak nem is érintett előtte. Ezt röviden lehet önzésnek nevezni, bővebben viszont angolul úgy nevezik, hogy control freak. Elég messze lehet a srác (aki nyilván nem te vagy...) a saját érzelmeitől, inkább van egy megfelelés ennek az ideálnak - csinos, kedves, diplomás és érintetlen is, lehetőleg komoly kapcsolat nélkül. Ez nyilvánvalóan nem normális, hiszen kb nárcisztikus személyiségzavar kapcsán beleférne a DSM-IV-be is. Feltételezem, hogy ezt a mintát a családban látta a fiú, és mivel nőkről van szó, ezért nyilvánvalóan a saját anyjának nem tudott megfelelni, vagy az anyja nem felelt meg neki (utóbbi valószinübb, de ezt most nincs időm végiggondolni és megindokolni). Nem csodálkoznék, ha a srác látens homokos is lenne, a nők effajta perfekcionista, első látásra hiper-heterossexuális osztályozása gyakran takarja azt, h legszivesebben annak orülne, ha egy kuki elsülne a szájában...

bocsi a gyors fogalmazásért, nincs sok időm erre, és természetesen nem vagyok pszichológus...

2012. dec. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%
Szeretne egy tiszta lelket maga mellé.. gyááá.. és ha a szűzlány is egy tiszta lelket szeretne maga mellé? Vagy az már ne legyen elvárás a lány részéről?
2012. dec. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!