Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek fiúk/férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek fiúk/férfiak, ha a csinos diplomás barátnődnek nincs állása, munkanélküli?

Figyelt kérdés
Nem kiábrándító vagy elszomorító, ha a szerelmednek, barátnődnek nincs állása?

#barátnő munkanélküli
2012. máj. 8. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
az a kiábrándító, hogy a sok nevesincs, semmirekellő szakról áradnak a diplomások
2012. máj. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Mi köze van az állástalanságnak a csinossághoz? Ez miért lett kihangsúlyozva?
2012. máj. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nem :)
2012. máj. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha akar dolgozni, csak nem talál helyet, akkor nem probléma, majd lesz valami. Ha önkéntes munkanélküli, az kiábrándító.
2012. máj. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, mert egy diplomás nő hiába adja be sok helyre az életrajzát, több száz pályázat közül válogatnak, és kapcsolatok nélkül nem lehet munkát szerezni. Nem tehet róla, hogy munkanélküli.


Szégyellnétek a barátnőtöket, ha szép de nincs állása?

Azért hangsúlyozom ki hogy szép, mert a férfiaknak elsősorban a külső számít. A diplomás jelzőt pedig azért írtam, mert nem egy üres fejű cicababára gondolok, hanem egy komoly gondolkodású, szép, végzettséggel rendelkező nőre.

2012. máj. 8. 20:03
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én diplomás vagyok és nem is csúnya. Van egy pénzügy-számvitel diplomám és egy mérlegképes könyvelői végzettségem. Ha könyvelői állásra adom be, akkor megkapom az elutasítást, hogy nincs gyakorlatom köszönik a jelentkezésemet,de nincs idejük betanítani. Ha egy bolti eladói munkakörre adom be akkor közlik, hogy túl képzett vagyok, köszönik a jelentkezésem, de szerencsére akad olyan aki nem diplomával jelentkezik erre a munkára. Tehát munkanélküli vagyok, de páromat ez nem zavarja, inkább támogat, ha már sírva jövök haza az ezredik interjúról.
2012. máj. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna,csak akkor ha az ebből származó fusztráltságát rajtam vezeti le...Egyébként milyen diplomával ragadtál munka nélkül?
2012. máj. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
utolsó hozzászóló sorstársamnak üzenem, irígylem a végzettséged, mármint a fajtáját, mert az álláshirdetéseket böngészve minden héten találok olyan hirdetést, amiben könyvelőt keresnek, de olvasva a válaszod, neked sem könnyű, viszont jó, hogy van társad a bajban :)
2012. máj. 8. 20:25
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Fordítsuk meg a kérdést. Téged ez mennyire gátol a párkeresésben?

Volt egy év, amikor munkát kerestem, és engem nagyon lehangolt, hogy max. azzal mehetnék oda, hogy "Szia, xy vagyok, munkanélküli, talán nemsokára hajléktalan. Téged hogy hívnak?" :)

2012. máj. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
engem nem zavarna, ha a párom, aki szeret és tisztel, állástalan önhibáján kívül, és segítenék neki munkát találni
2012. máj. 8. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!