Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megismerkedtem egy tölem 17...

Megismerkedtem egy tölem 17 évvel idösebb pasival. Ő már le akar velem feküdni én is szeretném csak az a baj, hogy én szégyellem, hogy még szűz vagyok. Azt hazudtam neki, hogy már nem. Mit tegyek, hogy ne jöjjön rá az igazságra?

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 18:03
1 2
 11/13 okoska31 ***** válasza:

7-es : bár csúnya volt, és kapod is a magadét érte, de most Téged is megvédelek - egy kicsit:)


A többiek, akik leszidták - néztétek már az ide kiírók kérdéseit? Amikor 14-15 éves lányok arról kérdeznek, hogy elveszítsék-e a szüzességüket?


Persze csak azért kicsit védelek vele, mert olyan kérdést is sokat olvasunk, hogy huszon* éves vagyok és még szűz - jelent-e hátrányt...

2013. jan. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szerintem is csak azért írta a 7-es hogy max 14 éves lehet a csaj mivel sajnálatos módon ez lett a divat és ezt a divatot a retardált szülők nem tudják elfojtani pedig egyszerű lenne. Amúgy nagyon remélem hogy a kérdező 17+ mert nálam ez a legfiatalabb kor amire azt mondom hogy veszítsed el nyugodtan nem lesz belőle probléma. Az ennél fiatalabbaknak üzenem hogy még bőven van idejük erre.
2013. jan. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
74%

#7

Nem azért, de én 17 évesen is szűz vagyok még..:) Barátommal már egy ideje együtt vagyunk, de azt mondta, amíg én nem érzem magam késznek rá, addig várunk vele. :)

A kérdezőnek pedig: én sem szégyellem az igazat, ha valaki megkérdezi tőlem, hogy szűz vagyok-e még.:)

2013. okt. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!