Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szüleimnek tudnia kell róla...

A szüleimnek tudnia kell róla h lefekszek a barátommal?

Figyelt kérdés

Lefeküdhetek vele a szüleim tudta nélkül? Vagy kell az engedélyük? És fel tudnák jelenteni a barátomt ha még kis korú vagyok és lefekszek vele(ő már nagykorú)? vagy milyen egyéb következményei lehetnek ha lefekszek vele a szüleim tudta nélkül?

16/L


2009. aug. 25. 22:45
1 2
 1/13 anonim válasza:
83%
Igen mindig sex előtt tegyél a hűtőre egy cetlit "Anyu dugni mentem! Ne zavarj!"
2009. aug. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
76%
A bizalmatlanság az hogy nem fognak megbízni benne ezt kockáztatod... tudod előbb utóbb mindent megfognak tudni idővel. Ha szeretnél ilyen hazugságban lenni és stresszelni ha valamicske kiderül akkor hajrá ... én megmondtam és a barátnőm is meg mondta (16) és semmi baj nem volt ... mentalitás... de ahm nem történhet semmi ha a szülők normálisak...
2009. aug. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De ahogy ismerem őket nem engednék meg, sőt szerintem el is tiltanának tőle:(

Egyébként még szűz vagyok.

2009. aug. 25. 22:51
 4/13 anonim válasza:
38%
mennyél a tudta nélkül sex-elni
2009. aug. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

igen, mindenképp tudniuk kell róla, mint ahogy teis tudsz a szüleid minden szexéről.


Ez hülyeség, saját életed van, akkor szexelsz amikor akarsz.

2009. aug. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%

Egyébként akárki akármit is mond, feljelenthetik. És jól is teszik.


Nem való Neked a szex még, főleg, hogy tőlünk vársz ilyen kérdésben tanácsot. Majd ha tudsz egyedül dönteni, akkor hajrá...

2009. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
szia, jogilag nem szolhatnak már bele, ha megtudják és fel akarják jelenteni nem tehetik meg mivel 16tól nem számit csak az számit h te bele egyezel e a közösülésbe
2009. aug. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Én nem mondtam el,de később megtudta anyum, mert a szobámban megtalálta az óvszeres dobozt, nem mondott semmit, pedig azt hittem lecsesz. 18/L
2009. aug. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ha ennyire nem bizalmas a helyzet a szüleiddel, hogy el is tiltanának, stb, akkor sztem ne mondd el. nem vagy már olyan kicsi. fel nem jelenthetnek, csak ha 14nél fiatalabb lennél. ha kiskorú lennél akkor feljelenthetnének, de nem vagy az :) 14-18 évig fiatalkorú vagy, és szexelhetsz nyugodtan. engedélyük sem kell hivatalosan.
2009. aug. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
14-18-ig is kiskorú, jogilag. Ne keverjétek a szezont a fazonnal :DD
2009. aug. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!