Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szüleimnek tudnia kell róla...

A szüleimnek tudnia kell róla h lefekszek a barátommal?

Figyelt kérdés

Lefeküdhetek vele a szüleim tudta nélkül? Vagy kell az engedélyük? És fel tudnák jelenteni a barátomt ha még kis korú vagyok és lefekszek vele(ő már nagykorú)? vagy milyen egyéb következményei lehetnek ha lefekszek vele a szüleim tudta nélkül?

16/L


2009. aug. 25. 22:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nem feltétlen kell előtte tudnia szerintem. De szép dolog ha elmondod anyudnak. amúgy a barátodat nem tudná feljelenteni mert elmúltál 14. Ha szerelmesek vagytok csak akkor tedd meg, nehogy később megbánd!
2009. aug. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
akkor szted mi a fiatalkorú? 14-18ig már cselekvőképes, azaz büntethető. ilyenkor fiatalkorúnak számít. 14től nemi élhet is élhet jogilag. sok a különbség a 14 alattiak és felettiek között jogilag.
2009. aug. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én ezt találtam: Abban az esetben, ha valaki tizennégy éven aluli személlyel létesít szexuális kapcsolatot, vagy vele fajtalankodik, bűntettet követ el. Te már elmúltál 14, nem hiszem, hogy ebből gond lenne. Csak hát, ha ilyenek a szüleid, abból családi perpatvar lenne, ha megtudnák. Nem? Beszélj mamáddal, hogy mit gondol. Biztos megértené. Amúgy nem kell az engdélye, de jobb a békesség, nem?
2009. aug. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!