Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Adnátok pár tanácsot?

Adnátok pár tanácsot?

Figyelt kérdés
A barátnőm még szűz meg én is és rendszeresen pettingelünk! Ő olyan szégyenlős típus és szeretném ha nem lenne az! Ha vetkőztetem engedi meg minden de ha mosdani kell vagy átöltözni teljesen nem engedi, hogy ott maradjak mellette! Az apja és az összes családtagja előtt megmosdik de ha én vagyok ott nem! Mikor kérdeztem mért, azt mondta nem akarja hogy lássam mikor mosdik! Adnátok pár tanácsot miként érjem el hogy megtegye semmi gátlás nélkül? Köszi a válaszokat előre is! Baromkodásokat hanyagoljátok :)
2009. aug. 26. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:

ha ő ilyen, akkor ezen Te soha nem fogsz tudni változtatni.

mindenki más, ő szégyenlősebb fajta.

a családja előtt nem az, de te nem a családja vagy.

mondjuk nem értem mit nem lehet látni azon, hogy mosdik...

talán, ha már együtt lesztek egy jó ideje, akkor "megszokik" téged is, és eltűnik ez a szégyenlőssége.

2009. aug. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
volt erre már konkrét példa? Nem nem is az a gond hogy látni akarom ahogyan mosdik! De maga ezt az egészet akarom lekűzdeni hogy ne legyen szégyenlős!
2009. aug. 26. 09:40
 3/8 anonim válasza:
Próbáljátok ki félhomályban a pettingelést. Vagy kellemes hangulatvilágítás mellett. De csatlakozom az előttem szólóhoz,idővel megszokja a jelenléted és feloldódik. Türelem!
2009. aug. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

idő kell, míg így teljesen megbízik benned

de ne siettesd, így izgalmasabb

2009. aug. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sikerul! Mar nem szegyenli :D
2009. aug. 28. 23:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha sikerűl mára már el érden azt hogy,előtted mosdik a párod az akkor már siker .De igen érdekessnektartom hogy írtad hogy pl: a barátnőd az apja előtt is mosdik ezt nem tartom helyesnek máss egy anya előt a lány gyereknek de egy apa előtt hát érdekes .
2009. aug. 31. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Látom, már sikerült. Én is azt akartam írni, hogy hagyj neki időt. Tutira feloldódik. Nekem is sikerült. :)
2009. aug. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már pisilni is velem jön! Vagy előttem pisilik :D
2009. aug. 31. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!