Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, adnátok pár tanácsot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, adnátok pár tanácsot, hogyan ismerkedjek csajokkal strandon vagy a nyílt utcán? Csak nők válaszát várom! 20/F

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 17:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

árulj fagyit


18f

2011. aug. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

előző vagyok


van olyan fagyiskocsi is, azt toljad szépen aztán ha akarnak fagyit venni adsz nekik egyet

2011. aug. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Leírom még1*, mert úgy látszik egyeseknek nem jó a felfogásuk! CSAK NŐK VÁLASZÁT VÁROM, ÉS CSAK ÉRTELMESET!
2011. aug. 16. 17:06
 4/16 anonim ***** válasza:
adj el lángost. 19/F
2011. aug. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 FogyiiFagyii válasza:
Jáj a fagyii az jó áruljál azt :P az úgy nagyon fat! xD közbe csajozhatsz is :D xDD
2011. aug. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 walk w1th mee ***** válasza:
jó a csöcsöd kő fagylalt?:D
2011. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

árulj kolbászt...

vagy citromot... lócitromot


18f

2011. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
valami nőstény arcába vágj bele egy kis fagyit, elég lesz 1 gombóc, nem kell pazarolni, csak azé kell ez h észrevegyenek aztán majd maguktól odaszólnak neked, csak jó nagyot dobj, meg elég messziről, nehogy egy kan bika neked rontson leteperjen aztán feldugja neked a tölcsért
2011. aug. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 FogyiiFagyii válasza:
jáj meg sört is árulj azis fat! xp am meg csajozni könyű csk jól kell kinézni sztem xD
2011. aug. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A maják is megjósolták, egyszer a farkak átveszik az irányítást a világ fölöt, úgy látszik elkezdődött, nélküled hoz döntéseket, én a hejedben vigyáznék lehet éjszaka egyszer csak párnát nyom a pofádba vagy tört a szívedbe, sztem kös rá csomót jó erőset madj bilincset/láncot rá! HARCOLJ ELLENE! Te vagy a kiválasztott aki megmenti a világot, te vagy a mi John Connorunk! Lehet már több farok is visszatért a jövőből hogy megállítson téged míg gyerek vagy, lehet hogy az iskoládban gyülekeznek! Vigyázz magadra, mert elkezdődött...
2011. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!