Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért jó az ha valaki fizet a...

Miért jó az ha valaki fizet a szüzességért?

Figyelt kérdés

Miért jó, ha pénzért veszik el egy lány szüzességét ? Jó a lány, hogy pénzhez jusson ( ami nem is éppen valami csekély összeg ám..), de a fiúknak miért jó ? Olvastam most az egyik hírportálon, hogy valamelyik férfi 35 milliót fizetett egy lány szüzességéért.


Válaszaitokat előre is köszönöm.



2013. jan. 16. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi van? Ilyet most olvasok először!
2013. jan. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


itt lehet olvasni nagyobb összegekről és a fiúknak ez miért éri meg?

2013. jan. 16. 11:41
 3/6 anti paladin ***** válasza:

Mert annyi pénze van, hogy azt a 35 milla hiányt észre se veszi.

Másrészt meg a szűz lányok mindig is egyfajta különös csábítást jelentenek a palik egy részének.

2013. jan. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert ilyen fétise van. Én biztos nem fizetnék érte, szerintem egy szűz csaj sokkal problémásabb.
2013. jan. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez így elég értelmetlennek tűnik, de hát hallottunk már olyat is hogy valaki celebek izzadságáért fizetett milliókat vagy a legnézetebb videók egyike az volt mikor a Pédidi brunyál... Érdekes és egyben kissé meghökkentő is ez számomra.


Akkor jó ilyen csajjal keverni ha

1.te is az vagy még

2. Mindkettőtöknek első szerelem


Mert ez szerintem felülmúlhatatlanul romantikus lenne.

2013. jan. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán semmi értelme nincs. Max. annyi, hogy a gazdag csávónak "igen, ezt is megtehetem" érzése lesz. De ez nem ér annyit.
2013. jan. 17. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!