Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy pasi aki járni akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi aki járni akar velem. De van 3 gyereke és ráadásul még gyerektartást is fizet. (Ami megcsapolja amúgy is kevés jövedelmét) Hogy mondjam meg neki, hogy ez engem zavar és, hogy változtasson rajta?

Figyelt kérdés
2012. dec. 24. 10:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

ne fizessen gyerektartást? esetleg ne tartsa a gyerekeivel a kapcsolatot? gondold ezt át még egyszer!!!

hány éves vagy kedves?

2012. dec. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy mondjam meg neki, hogy ez engem zavar és, hogy változtasson rajta?"


Hát, ha egyszer összerakott 3 gyereket akkor gyerektartást kell fizetni, egyrészt törvény, másrészt meg talán nem ütötte senki a fejét hogy most márpedig gyereket kell csinálnod, de felelősséggel tartozik értük. Szóval nem nagyon van más lehetősége, esetleg egy többet fizető helyet kereshet, de ugyanúgy le fog ugrani 40% a fizetéséből.


Viszont ha ez zavar akkor jobb lenne ha hagynád a vérbe az egészet.

2012. dec. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Úúú neked aztán sok eszed van...


A gyerektartást fizetni kell amíg a gyerekek tanulnak vagy nem nagykorúak.

Ezen nem lehet változtatni!!

Azok mindig a gyerekei lesznek és ezt vagy el tudod fogadni h néha majd látod őket vagy nem

2012. dec. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 ASOT ***** válasza:

ajjajjjajjj...:)

Ezek szerint elvált ergo egyedülálló és nem a szeretője vagy és nem is az lennél.

Ebben az esetben ez a legfőbb.


A 2. dolog meg amit a 3. válaszoló írt a gyerekekről meg a gyerektartásról.

2012. dec. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
A kérdésből azonnal kitűnik,hogy téged sem az eszedért szeretnek..
2012. dec. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Jáj...a többiek már leírták, amit én is írtam volna, de azért félve megkérdezném, hogy a változtatást hogyan gondoltad? :)
2012. dec. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A gyerektartas fizetni kell, ez a torveny.

Masreszrol meg az o gyerekei is, feleloseggel tartozik ertuk.

2012. dec. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki pont így, ahogy nekünk leírtad, hadd lássa meg, milyen okos nővel kezdett...
2012. dec. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

A változtatás mikéntje engem is érdekelne!


Mit szeretnél? Hogy gondoltad?


Menjen és az egyik látogatás alkalmával tekerje ki mind a három gyerekének a nyakát?

Vagy szökjön külföldre és dolgozzon feketén, hogy nehogy levonhassák a gyerektartást?


Ha zavar, ne járj vele!

2012. dec. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne fizessen gyerektartást?

Attól, hogy a feleségével elváltak, a gyerekei a gyerekei, gondolom imádja őket... Ha a helyedbe lennék, nem is lenne kérdés számomra ez az egész... Sőt igyekeznék, hogy engem is elfogadjanak a gyerkőcök... De nem vagyunk egyformák hál Isten..

2012. dec. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!