Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fájni fog az első? És ugye...

Fájni fog az első? És ugye mindenképp belém fog férni a farka?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, de úgyérzem, már nem sokáig... Gondolom elsőre mindenki szűk... vérezni vérezhetek akkor is ha már megujjaztak és akkor átszakadt?
2013. jan. 19. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
ba*szus hányszor fogják még megkérdezni ? mi honnan tudjuk h fájni fog vagy nem? mi értelme ennek a kérdésnék ,miért nem nézed vissza a többi egymillió ilyen kérdést?:S
2013. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vérezhet persze. Nem biztos, hogy fájni fog, ez mindenkinél más. Nekem vérzett is meg fájt is, ismerősömnek csak vérzett, de nem fájt, van akinek egyáltalán nem fáj és nem is vérzik, és tudok olyat is akinek fájt, de nem vérzett. Engedd el magad, legyél laza és nagyobb lesz a valószínűsége annak, hogy nem fog fájni. De egyébként nem vészes, ne aggódj :) Meg ne olyan hatalmas vérmennyiséget képzelj el, csak 1-2 csepp :)
2013. jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Én nem az első voltam a barátnőmnek,mégis nehezen fértem be,először.Ne félj,lazíts,és szó5 a párodnak ha fáj,lehet lassítani.
2013. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ha tudom, hogy nagy a farka? :DDDD és nekem az első lesz? nehezebb,mi?
2013. jan. 19. 18:56
 5/7 anonim ***** válasza:
AZ teljesen mindegy, elsőnél én is megkaptam rendesen :D Nem panaszkodhatom, de nem hiszem, hogy kisebb 'bottal' kevésbé fájt volna. :D
2013. jan. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Állítólag,ha te vagy fenn,jobban tudod irányítani,aztán ha fáj,felemelkedsz.Nekem is nagy,és a barátnőm így csinálta,mert mikor én voltam fenn,nem fért be...
2013. jan. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is aggódtam annak idején. Először a számmal megszemléltem a célszemélyt, hogy lássam, pontosan mekkora, és akkor egy kicsit megnyugtatott (jaj, istenem, akkor jutottam életemben először pénisz közelébe, annyira furcsa volt), hogy már tudom, annak ellenére, hogy nagy volt. Aztán belém is fért, meg nem is fájt nagyon, nem is véreztem.

Utólag mondta a barátom, hogy amikor belém hatolt, az arcomról csupán a megkönnyebbülést lehetett leolvasni, hogy "hű, belém fért"XD

2013. jan. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!