Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megtegyem? 22 eves szuz

Megtegyem? 22 eves szuz

Figyelt kérdés
Nagy dilemmaban vagyok. Spanyolorszagban vagyok Erasmus hallgato. Egy honap mulva haza kell mennem, mert vege a felevnek. Egy honapja megismerkedtem egy spanyol fiuval, nagyon jo baratok lettunk, parszor talalkoztunk, segitett a hazijaimban is. Elhivott hozza a szulinapi partijara, es berugtunk, megcsokolt, hazakisert es egyutt aludtunk, csokoloztunk, beprobalkozott finoman de mondtam h nem szeretnem, ekkor megcsokolt es mondta hogy szeret engem es en egy tiszta lany vagyok, o pedig egy romlott ferfi es elkezdett sirni, hogy en ugyis nemsokara hazamegyek, es o egyebkent sem hisz a szerelemben. Reggel jozanon is atolelt megcsokolt, mondta, hogy szeret. Utana ismet talalkozgattunk, a minap eljott ertem egy buliba, de en nagyon reszeg voltam, hazavitt a hazaba, adott pulcsit es nadragot, majd atolelt megcsokolt, es elaludtunk. A baratnoim lattak a fiut, es biztatnak, hogy fekudjek le vele, mert nagyon dogos, de en meg szuz vagyok. Nemsokara megyek haza...nem tudom mi tevo legyek.
2013. jan. 20. 11:01
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

ahogy érzed.

Én nem tettém soha többet nem fogsz vele találkozni.

2013. jan. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
18%
Tedd meg. Itthon ki tudja mikor jön egy olyan, aki megfelel neked. Nyilván magasak az elvárásaid, ezért vagy még ártatlan 22 évesen. Jelentkező bőven akadt volna itt is, ez nem kétséges. Szóval tedd meg.
2013. jan. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Minden második mondatban benne van a "átölelt , megcsókolt" :DDD
2013. jan. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
64%

22 évesen nincs annyi eszed hogy el tudd dönteni magadtól hogy mit is tegyél ilyen helyzetben?



Kell a közvélemény és noname emberek véleménye is ugye!



Hova jut ez a világ, hogy az embereknek nincs saját gondolatuk, mennek a k*csög divat után, nehogy véletlenül is kilógjanak a sorból..

2013. jan. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
82%
Nem kellene ennyire arrogánsnak lenni a kérdezővel...
2013. jan. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos nem tudok donteni. Keson kezdtem el a fiukkal foglalkozni. ennek komoly okai es akadalyozoi voltak- csalad, de errol nem szeretnek beszelni... Felek, ha megteszem, konnyu kis cafkanak fog tartani...
2013. jan. 20. 11:19
 7/34 anonim ***** válasza:
Akkor éppen ezért NE tedd meg. Inkább keress egy rendes kapcsolatot, nem lenne jobb?
2013. jan. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
73%
Tehát az tart vissza, hogy mit fog gondolni rólad. Nem túl szerencsés hozzáállás. Ha a szomszédod lenne, megérteném az aggodalmadat, de így, hogy sosem látod újra, nincs értelme parázni. De úgyis a gátlások győznek majd, ami szomorú dolog.
2013. jan. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
3 honap mulva ismet visszajovok egy kis idore, szoval az h most hazamegyek, nem jelenti azt hogy soha tobbet nem fogunk talalkozni...
2013. jan. 20. 11:24
 10/34 anonim ***** válasza:
49%
Oké, de a pasi szemszögéből ez nem azonnali megadásként jelenik meg, te is mondtad, hogy többször aludtatok együtt, voltak csókok. Ez egy szépen felépített szüzesség elvesztés lenne, nem egy egyéjszakás kaland. Van érzelmi háttere, nem látom benne a gondot.
2013. jan. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!