Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A tanácsotokat kérném, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tanácsotokat kérném, nem épp a szerelemről szol, de egy régi fiumrol inkább, akit 8 éves koromtol ismerek, és gyerekek, később kamaszok voltunk mikor egymásba szerettünk. (TÖbbi lent) megtegyem?

Figyelt kérdés
tanácsokat várok ti mit tennétek a hejemben?Végül szakitottunk, aztán mgint jártunk, megint szakitottunk és barátok maardtunk, mindaddig amig rá nem jött, hogy nem tud velem csak barét maradni. Nekem pedig már két éve boldog párkapcsolatom van, de ő jó barátom volt és hiányzik . Egy éve letiltott mindehonnan, szal nem tom mi van vele, de most fb-n ha bejelölném kiváncsi vok vissza e jelölne. MEG TEGYEM? Őszinte
2011. ápr. 23. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem fiu és lány között barátság nincs, az egyik mindig többet érez... Azzal, hogy bejelölöd nincs semmi gond, vagy már lezárta magába és örülni gog neked, vagy felkavarja, de azért valahol mégis örülni fog, mert hiányzott neked.


21/L

2011. ápr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En nem jelölném be, mert ha letiltott mindenhonnan, minek ùjra keresni. A màsik miért nem õ keres téged, ha fent van fb.-on? Es ha nem jelöl vissza, akkor még jobban érezni akarod a fàjdalmat?
2011. ápr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem akarom felkavarni,csak jó volt bele beszélgetni akármiről tudtunk.meghát végülis az életem része volt hosszu évekig,nem is tudom mért nem maradhattunk haverok...mostmér neki is van barátnője de félek ha bejelölöm megint feldulok mindent :S tényleg nem tudom :S
2011. ápr. 23. 16:53
 4/4 anonim ***** válasza:
majd nyelvtan pótvizsga után ráér!
2011. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!