Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 évesen van még értelme a...

25 évesen van még értelme a szüzesség elvesztésével próbálkozni, vagy már annyira késő, hogy csak rám rohad?

Figyelt kérdés

2013. jan. 20. 11:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nemed?
2013. jan. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
férfi
2013. jan. 20. 11:47
 3/15 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne, ne viccelj :)

Ne add fel!

2013. jan. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
91%
Miért vártál idáig? Valami nyomós ok?
2013. jan. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%

Az én párom is ennyi idősen vesztette el velem... Vannak olyan élethelyzetek, amikor vagy lehetőség nincs, vagy valami olyan dolog áll a háttérben ami miatt nem volt esedékes a dolog. Nem kell feladni, meg kell találni a szerelmet, és vele átélni az elsőt. Ha ez 2 év múlva lesz, akkor akkor... :)

Ha szerelemben történik majd meg a csaj még talán oda is lesz, hogy ő volt neked az első. Legalábbis engem ez jó érzéssel töltött el :)

21/L

2013. jan. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%
Szalicil pajtikám, szalicil...
2013. jan. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
Nem, nem érdemes. Orvosilag bizonyított, hogy ebben a korban már életveszélyes lehet a szüzesség elvesztése, és visszafordíthattlan károsodással jár.
2013. jan. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem ne aggódj ezen! A férjem 32 éves volt, mikor elveszítette velem a szűzességét. Teljesen normális, egészséges felnőtt.

2013. jan. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

7-es, jót nevettem, köszönöm :))


A kérdésedre válaszolva pedig: persze, hogy van értelme! :) Én nem tudom, mi ez a hozzáállás, hogy 18 év fölött ciki már szűznek lenni. Az, hogy ennyi idősen te még az vagy, számomra azt bizonyítja, hogy az első adandó alkalommal nem tetted meg csak azért, hogy aztán eldicsekedhess vele a 16-17 éves haverjaidnak. És igen, csak ismételni tudom az előttem írókat: ha 27 évesen is az leszel, még akkor sem lesz késő. :)

2013. jan. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%

27 évesen gondolom úgy,hogy ha eddig nem tudtad meglépni ezt, és itt most arról az esetről van szó,hogy korrekt, elfogadható kinézet + szar belső tulajdonságok, tehát a problémád mentális eredetű, túl gátlásos, túl zárkózott, túl távtartó, túl nembevállalós fajzat vagy, akkor egyértelmű,hogy rádrohad. Minél tovább húzod, annál kevésbé fogod akarni, nekem évről évre van ez így. Nem vagyok képes egyszerüen leszólítani senkit. Nem megy. Útálom a helyzetet. CSak szex kell semmi több, bájolgás nem kell. Prostituáltakhoz kell mennem én érzem. De ahhoz sem vagyok képes, mert ott is csak kéne valamit beszélni, meg még mindig nem találtam ki,hogy mit hazudjak neki,hogy emészthető legyen a sztori, hogy 27 évesen miért van ez még mindig. Egyszerüen lövésem nincs,mit hazudjak?! Persze ha elég jól szexelek, akkor nem kell hazudni, akkor nem veszi észre ,hogy még nem basztam. Volt már másoknál is rá példa,hogy nem volt rossz a teljesítményük az első szexnél.

Az biztos ha ilyenben sántikálsz mint én, akkor soha nem lesz viszonyod senkivel, ha eddig képtelen voltál rá pszichésen, akkor ezután főleg az leszel. Itt csak fizetős segíthet. De még arra is annyira nehezen veszem rá magam, mint egy érvágásra. Útálok nőzni, csak szúrnék már párat mégis. Hajt a farkam!!

2013. jan. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!