Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon szégyellem, hogy szűz...

Nagyon szégyellem, hogy szűz vagyok, főleg, hogy senki sem gondolná rólam. Hogy mondjam majd el? 18/L

Figyelt kérdés
Mindig olyanokkal randizom, akik már elég tapasztaltak 19-20 évesen. Rólam mindig azt hiszik, hogy már volt csomó kapcsolatom, mert láthatóan szeretem a fiúkat és nyitott vagyok, de igazából még nem feküdtem le senkivel, mert nem volt komoly barátom még. 2 hónap és 19 leszek, hogy mondjam majd el annak a fiúnak, akivel összejövök, mikor ez manapság már tökre nem általános dolog?
2013. jan. 21. 23:08
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
80%
Most azt szégyelled, hogy nem vagy ribanc?
2013. jan. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez gáz? Ha nem mersz neki erről beszélni, akkor nem érdemli meg, hogy lefeküdj vele. Bizalom és szeretet egymás iránt.
2013. jan. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim válasza:
Ha szeret akkor úgy sem fogja zavarni, sokan még örülnek is neki. Kincs az olyan lány akin nem ment még át fél Budapest. Nem kell mindig a többiek után menni és versenyezni ki veszíti el hamarabb.
2013. jan. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
84%
Miért szégyelled? Csak mert ez nem általános dolog? Egy normális fiú ezt még értékelné is, nemhogy cikinek találná.
2013. jan. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:

Ha komolyabbra fordul a dolog, akkor mondd el neki, mindenképp a dolog előtt.

Ez nem gáz, nem szégyellni való dolog, hanem pont ellenkezőleg. Nem hiszem, hogy létezik olyan, aki ezért visszautasítana, sőt inkább csak vonzóbbá tesz! ;)

2013. jan. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
Te gyagyás vagy már bocs. Vannak 20 feletti nők is akik szűzek és nem is csúnyák. Ez a mai kis tini korszak van megáldva, hogy ciki aki még szűz. Egyszerűen megmondod a párodnak, hogy szűz vagy és ha ezt nem érti meg akkor nem ő az igazi neked. Na meg persze átverhet és amint megfektett utána dob is. De ne legyünk ennyire pesszimisták. Nem kell beijedni, mert nem vagy gáz!
2013. jan. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Szerintem nem ribanc az, aki már nem szűz 18 évesen, ez nyilvánvaló. Ha lett volna komoly kapcsolatom, akkor már én sem lennék az, de sajnos mindig találtam valakiben olyan hibát, amiért nem tudtam szerelmes lenni.
2013. jan. 21. 23:12
 8/41 anonim ***** válasza:

Én is 2 hónap múlva leszek 19, ez gáz?


Miért nem vagy inkább rá büszke? Én az lennék -az is vagyok.

2013. jan. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
70%
Ha nekem egy nő ilyet mondana, valószínűleg imába foglalnám a nevét és jobban szeretném bárkinél. Kár, hogy nincs ilyen.
2013. jan. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
Ne szégyelld, mert nincs rá okod! Hidd el nem mindenki olyan felfogású, hogy emiatt megvetéssel nézne rád! Én magam például kifejezetten örülnék egy szűz lánynak :)
2013. jan. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!