Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 23 éves szűz vagyok, barátnőre...

23 éves szűz vagyok, barátnőre egyenlőre nincs lehetőségem, de folyton a szexen jár az agyam. Segítene ha?

Figyelt kérdés

Akármit csinálok, minden második gondolatom ez, emiatt nemigen tudok dolgozni se (Itthoni munka), meg lehet már emiatt idegesítem fel apróbb dolgokon könnyen magam.

Szeretnék barátnőt, de tapasztalat hiánya miatt túl sok idpbe tellne meg az se biztos, hogy hamar találnék hozzám illő lányt illetve mennyire vagyok allkalmas az ilyesmire.

Meg aztán most tényleg nincs esély rá.


Ha elmennék prostihoz jobban érezném magam és lenyugodnák/nék?


Helyesírási hibákért elnézést.



2013. jan. 22. 20:51
1 2
 1/13 Potter18 válasza:
Tesom én azt ajálom h menyel egy prostihoz:) szerintem
2013. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok, csak 3 évvel idősebben, de én nem mennék el prostihoz.
2013. jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noydra ***** válasza:
Gondolkozz kérlek, nem hinném hogy egy minőségi sexet kapnál szüzen egy prostitól, DE mégiscsak megtudnád milyen ha punciba van a farkad és utána csak mégjobban akarnád. Biztos akarod te ezt? :D
2013. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát szerintem a mostaninál nem lehet rosszabb.
2013. jan. 22. 22:32
 5/13 anonim ***** válasza:

Hat,ha meg sem probalod es igy allsz hozza,akkor tenyleg nem lesz melegben a farkad.

Senki nem tapasztaltan kezdi.Ez idovel alakul ki.

Eddig nem vagytal a szexre?

Vagy csak most erzed magas ererttnek ra?

Nem bantasbol kerdezem,csak szeretnem tudni,hogy ha ennyire zavar a tapasztalatlansagod,akkor miert nem szereztel eddig tapasztalatokat?

Es ha eleve nem is keresed a hozzad illo lanyt,es nem nyitsz a lanyok fele,akkor tenyleg nem is fogod megtalalni.

Annyi lehetoseg adodik nap mint nap az ismerkedesre.

Nem valoszinu,hogy majd a szadba repul a sultgalamb

Neked kell tenned erte,haa valamit meg akatsz kapni.

A prostitol nem biztos,hogy megkapod,amire valoban vagysz.

Na meg,ha elveszited a szuzesseged,attol meg nem fog csokkenni a libidod.

Sot,ha megtudod,milyen egy punciban lenni,csak meg jobban fogod akarni.

De te dontesz.

2013. jan. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Eddig nem vagytal a szexre?"


De régóta vágyok rá, de eddig kibírtam nélküle.


"Vagy csak most erzed magas ererttnek ra? "


Testileg régóta érett volta rá, de agyilag az egész párkapcsolathoz csak mostanában.


"Nem bantasbol kerdezem,csak szeretnem tudni,hogy ha ennyire zavar a tapasztalatlansagod,akkor miert nem szereztel eddig tapasztalatokat? "


Sajnos elég későnérő voltam, sokáig elég gyerekesen gondokodtam így ki voltam nézve mindenhonnan.


"Es ha eleve nem is keresed a hozzad illo lanyt,es nem nyitsz a lanyok fele,akkor tenyleg nem is fogod megtalalni. "


Ezzel az a baj, hogy sok idő megtanulni beszélgetni velük, kitapasztalni mit akarnak stb stb. nekem meg már nincs türelmem, ha 18 lennék megérteném, de sajnos a testem rendesen fejlődött így eléggé gyötör a kangörcs:D:D

Ráadásul szerintem ki is olvasnák belőlem. A posti után legalább nem stresszelnék annyira az ilyenkor szokásos kérdéseken


"Annyi lehetoseg adodik nap mint nap az ismerkedesre.

Nem valoszinu,hogy majd a szadba repul a sultgalamb

Neked kell tenned erte,haa valamit meg akatsz kapni."


Sajnos nekem nem, most szó szerint a nullán vagyok, se arátok se hobbi, se nőismerősök soha, a NAGY BÜDÖS SEMMI.

Ezért dolgozok most, hogy legyen pénzem amivel lehet pénzem "valamire" (Itt bármire lehet gondolni).


"A prostitol nem biztos,hogy megkapod,amire valoban vagysz."


Nem biztos, de most meg semmit se kapok.


"Sot,ha megtudod,milyen egy punciban lenni,csak meg jobban fogod akarni."


Helyes

2013. jan. 22. 23:54
 7/13 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, te ezt már eldöntötted, Kérdező.

Azért leírom az én válaszomat : szerintem nem késtél még le semmiről, ha nyitsz, simán lehet egy boldog párkapcsolatod / szerezhetsz tapasztalatokat. 23 éves vagy, nem 83 :)

Zárójelben: nem hiszem - azért mondom így, mert még nem voltam ilyen helyzetben - hogy képes lennék hozzáérni egy olyan férfihoz, aki előttem volt már prostituálttal.

2013. jan. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kasztráltasd magadat kémiai úton. Akkor a társadalomnak sem fogsz ártani.
2013. jan. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 switchBlade válasza:

Verd ki!

Ha az nem hat akkor meny el egy prostihoz.

2013. jan. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

00:57 te nem jobbikos vagy?


Utolsó: Már 101 éve verem már k*rva unalmas?


Utolsó elötti elötti: Ha megtennem valószínű nem dicsekednék a jövendőbeli barátnőmnek, meg különben is a prosti nemsokban különbözik az egyéjszakásoktól, ha azt mindenki megteszi és semmi lenézés ezzel nemértem mi a gebasz

2013. jan. 23. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!