Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az mennyire látszik meg egy...

Az mennyire látszik meg egy lányon, hogy nem könnyen kapható "olyan" célra? Már, ha látszik egyáltalán.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!

2013. jan. 26. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Rajtam eléggé látszik, ha olyanokat mond, hogy tudom csak egy éjszakára kellenék, egyből lekoptatom. Vagy ha cuppognak felém, meg nyalják a szájukat, elfordulok és úgy teszek, mintha ott sem lennének.
2013. jan. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rólam tudják, hogy engem nem lehet könnyen megkapni, egyrészt, mert kapcsolatban vagyok (akik ismernek), másrészt, mert nem teszem ki mindenemet. Ja, és elég zárkózott vagyok idegen emberek felé.
2013. jan. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semennyire. (kivéve ha derékmagasságban integet az út szélén lefelé, hogy lassíts...)
2013. jan. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Ordít róla kilóméterekről. Az ilyeneket kerülöm is.

Tehát akkor sorolom, én miből állapítom meg:

Zárkózott, félénk tekintet, mint egy seggbekurt őzgida, kb. úgy nézelődik.

Nem nagyon szokott még köszönni sem a fickóknak, ha mégis sosem előre.

Jeleket sosem szór senki felé. Nem is nézelődik, nem nagyon kezdeményez társalgást sem senki ellenkező neművel.

Elég szolídan öltözködik, tarkabarka virágmintás borzalmakban, nem hord feszülős cuccokat, fekete színt nem lehet keresve se találni rajta.

Tipikusan az az üzenet olvasható róla le hogy:

Nyomulós vagy? Haggyj békén! csak ismerkednél társszrzés céljából, vagy szexre? Hagyj békén!

Nem vagyok ribancos, engem meg kell igenis hódítani, ezért nem rakom ki semmimet nehogy rámmozduljanak annyira, mert úgysem vagyok könnyen kapható! Haggyj békén!

2013. jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Hm, végülis nem rossz összefoglaló.
2013. jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


4-es:valóban nem rossz összefoglaló. :)

2013. jan. 27. 16:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden lány "könnyen kapható", ha a megfelelő érzelmeket váltod ki belőle és érzi rajtad, hogy nem egónövelésre akarod kihasználni, hanem őszintén örömet okozni neki.
2013. jan. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sztrecskó ***** válasza:

Kedves 4-es, nem értek veled egyet!

Mért ne lehetne egy nem könnyen kapható lány jófej?

Bevallom, lány vagyok, és az nem kifejezés, hogy nem vagyok könnyen kapható. De nem ez a lényeg.

Nekem rengeteg fiúbarátom van. Nem haver, barát. Nem akarnak tőlem semmit, sose nem is akartak, mert idejében kifejeztem feléjük, hogy én nem akarok semmit, ők pedig vannak olyan jófejek, hogy tiszteletben tartják.

Hordok kivágott felsőket, viccelődöm fiúkkal, van hogy előre köszönök nekik. Nyitott vagyok mindenre, sokszor jobban, mint azt a barátaim szeretnék. Csak én lennék ilyen különleges, vagy rólam is meg van a véleményed?

Ne haragudj, véletlenül sem akarlak bántani.

Viszont amin kicsit megütköztem, hogy te kerülöd messziről? Ez nekem furcsa. attól, hogy valaki zárkótott, vagy nem könnyen kapható, lehet nagyon jófej, és csinos nő! (Tapasztalatom, hogy a férfiak sokszor csak a látszatra adnak.) De persze, ha csak arra a célra kell, akkor jól teszed ha kerülöd. Azért tényleg tenni kéne egy keveset.

Szerintem ez csak egyszerűen lesül a nőről. Ha öt percet együtt töltesz vele, látni fogod. Remélhetőleg...

2013. jan. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!