Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Könnyen kapható, csak ez számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyen kapható, csak ez számít?

Figyelt kérdés
van egy barátnőm akit nagyon szeretek és nagyon jóba vagyunk de hetente más fiúja van és hát eléggé fura mert őszintén semmi irígységből meg semmi de eléggé csúnyácska . a haja zsíros, a körme piszkos,nagyon előnytelen ruhákba jár. de mégis annyi fiú imádja azért mert kb. egy ismeretlen fiúval is smárol meg most pl. engedte egy fiúnak hogy kiszívja a nyakát. még egyszer mondom nem vagyok rá féltékeny mert nekem is van pasim csak én tényleg szeretem és ő is engem és tök fura így nézni hogy ő ilyen és ez tetszik a fiúknak.

2012. szept. 10. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Őszinte,egyenes véleményen vagyok az ilyen csajokról:FUJJ B*ZDMEG! Én minél messzebbre elkerülném.(pedig elvileg jó pasi vagyok) 16/F
2012. szept. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát akkor te vagy a kivétel mert a többi fiú kb. meghal érte.
2012. szept. 10. 19:07
 3/5 TOMAtm ***** válasza:

hát ez géz,sztem beszélj vele.az írásod alapján elég fiatalok vagytok,azért mondom h jobb ha tudja h ha úgy marad meg a pasikban mint 'a csaj akit egyszóra meg lehet'(ribi) akkor elég nehéz lesz normális pasit találnia később,plussz mindig ott lesz h benyomják a szerelmének h ribanc a csajod(a pasik nem szeretnek ribikkel villogni,azok csak arra jók h .....).

ha vagy olyan jó barátnője akkor próbálj meg hatni rá,egy kis igényesség nem fog neki ártani.mosdás,fodrász,műkörmös,hajfestés.aztán egy kis alapozó meg festék és máris lehet válogatni a pasik között,nem kell elmennie akárkivel.

még annyi h vannak született ribik,rajtuk nem tudsz segíteni.

2012. szept. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát az a baj hogy ő született... persze én már 1000szer mondtam neki hogy ne jöjjön össze mindenkivel mert mit fognak róla gondolni stb. akkor azt mondja oké leáll és még aznap este felhív hogy összejött egy fiúval. a tisztálkodás hát... nem igazán gazdagok ezért a nővére vágja a haját és festi műkörmöshöz nem jár de festi és eléggé undorító mikor már a fele le van kopva és még mindig rajta van xd.
2012. szept. 10. 19:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt pont ugyanilyen helyzetem, pár éve. Mindig mondtam a barátnőmnek hogy legyen igényesebb, meg ne feküdjön le mindenkivel, mert nem talál magának normális pasit. Én rendes életet éltem mindig is. A barátnőmnek normális pasija van, engem senki nem tud szeretni. Szóval sajnos semmi nem biztos...

24 L

2012. szept. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!