Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Ha egy olyan lánnyal...

Fiúk! Ha egy olyan lánnyal van egyéjszakás kalandotok, aki még szűz és megkér rá, hogy ne beszélj erről senkinek, attól még eldicsekednétek a haverjaitoknak vagy bárkinek is? 18/L

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem.

De én csak egy vagyok, és 32 éves.

2013. jan. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én sem . nincs abban semmi menő ha lefekszel egy lánnyal. bár vannak akik ezt annak hiszik azok szimplán szánalmasak. ha kifogtál egy ilyet akkor sajnállak. + az a tény hogy egyészakás kalandon vesztetted el a szüzességed sem valami jóhír de senki sem vagyok hogy bíráljalak. 50-50%h elmondta

23F

2013. jan. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Én sem mondanám el

21/F

2013. jan. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Ha valamivel nagyon megbántana utána a csaj, akkor lehet elmondanám, egyébként kizárt.

2013. jan. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mert lepedofileznének /34F/
2013. jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Csokasi-a81 ***** válasza:
megfogja tudni mindenki milyen hülye voltál :D
2013. jan. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyéjszakásban elveszetni a szűzességet?

Végülis mindenki úgy fosztja meg magát egy nagy élménytől,ahogy akarja.

2013. jan. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20%
nekem nem egyéjszakás volt, hanem, kb. három éjszakás (előtte volt két alkalom, amikor nem feküdtünk le teljesen). és nem egy vadidegennel, hanem ismerte már kb. egy éve a srácot, mikor megtörtént az első (ami még csak orális-kézi volt), vonzódtunk egymáshoz, kerülgettük egymást jó ideig. szóval nem úgy történt, hogy lementem a diszkóba, és felszedtem valakit, és azzal...de nekem pl. nem volt nagy eresztés, meg nagy ügy, viszont lehet, hogy azért, mert előtte már volt nekem szex, csak konkrétan ez nem.
2013. jan. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!