Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 éves szűz lány vagyok, gáz...

21 éves szűz lány vagyok, gáz lenne belemenni egy egyéjszakás kalandba?

Figyelt kérdés

Nem érzem cikinek, hogy szűz vagyok, türelmesen vártam eddig, hogy majd eljön a nagy Ő, de nem akar jönni, én meg pár hónapja azt érzem, hogy nem bírok sokáig magammal.

Nem akarok ringyó lenne vagy mit tudom én, nem az "első jöttmenttel" feküdnék le, de tényleg elkezdtek tombolni a hormonjaim, nem tudom, hogy meddig bírom még...

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy 19 évesen volt az első orgazmusom, azóta tombolnak csak a hormonjaim, viszont egyre erősebben.


2012. jún. 4. 12:22
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
33%
hajrá
2012. jún. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

De most komolyan kérdezem, nem gáz?

Nem akarom, hogy utána meg lelkiismeret-furdalásom legyen.

2012. jún. 4. 12:24
 3/34 anonim ***** válasza:
53%
nekem nem gáz
2012. jún. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
72%

Várj még egy kicsit a nagy ő-re.

Nehéz dolog tudom.


18/F

2012. jún. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
87%
Eddig vártál, akkor nehogymár lefeküdj az első ratyival, aki szembe jön.
2012. jún. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
4%

Nézd, ha akarod őrizgetni a szüzességed, akkor lelkiismeret-furdalásod lesz.


Ha nem tekinted akkora értéknek, akkor tapasztalatot szerezhetsz bárkivel - persze nem az első jöttmenttel! Nem leszel attól ringyó, hogy megéled a szexualitásod valakivel, ez teljesen természetes dolog. :)

2012. jún. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 kendrazoltan ***** válasza:
36%
Egyáltalán nem gáz...az, hogy kívánod a szexet, nem gáz, szimplán alapvető biológiai igény. Ha eddig nem volt olyan, aki alkalmasnak bizonyult arra, hogy megtiszteld az első alkalommal, akkor 2 opció van: vársz még, vagy magaddal foglalkozol. Én mindenképp a másodikat ajánlanám, mert bár valóban megtisztelő elsőnek lenni, de a saját vágyaidat ne nyomd el hosszú távon...ez egyéni vélemény, ami persze eltérhet másétól.
2012. jún. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
3%

Neked kell tudni, hogy lesz-e utána lelkifurdalásod. Megmondom őszintén, én 28 éves koromig vártam a hercegre (most 37 vagyok), tök feleslegesen. Kár volt, most próbálom a lemaradást behozni :))

A lényeg, hogy azért ésszel. És az óvszerről nem megfeledkezni!

2012. jún. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem eléggé az lenne,most gondolj bele,eddíg vártál,most meg egy faxkalapnak oda dobod magad.És ha 1 héttel később jön a nagy ő?Neki el mondod,hogy ja,1 hete a disco budijában egy full részeg tag aki a nevemet se tudta rendesen,ő volt az első.Kicsit se tűnnél ribancnak?Mert szerintem normális srác ilyenekkel szóba se áll,én se foglalkoznék soha partyqrvákkal,és nem csak olyanokkal,akik most akarnak szüzetlenedni.
2012. jún. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem gáz és nem hiszem, hogy meg fogod bánni, ha kimondottan csak arra hajtasz, hogy dugj egy jót. Lényeg, hogy mindvégig így fogd fel, csak azt akarod, ne ess feltétlenül szerelembe. Ja és gondosan ügyelj a védekezésre, ha nem egy éjszakás kalandból való utódot akarsz.
2012. jún. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!