Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért szeretik a pasik a szűz...

Miért szeretik a pasik a szűz lányokat? Mi a külömbség szűz nő és nem szűz között? (Normális válaszokat ha lehet)

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a legelső barátnőm volt csak szűz meg akkor én is 17 évesen. Azóta egy lány sem volt szűz, és nem is számít nem is érdekel h az e.
2013. jan. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem mind szereti
2013. jan. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kisebb a teljesítés kényszer, elvégre bármit bárhogy is csinálsz, a lánynak nincs összehasonlítási alapja. Ezért például olyan férfiak, akik önbizalomhiányosak jobban boldogulnak egy szűz lánnyal.
2013. jan. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%
nem szeretik, max azok akik bénák az ágyban, mert egy szűz csaj meg úgy sem tudja milyen a jó szex:D
2013. jan. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért jo szüz lánnyal kezdeni ,mert neki ugymond még nincs szexuális "kulturája" és azzal hogy én vezetem be a szexualitásba igy olyanra formálhatom ami tökéletes. De egy oylan lány aki már volt pasival annak vannak összehasonlítási alapjai, van saját "terve" és kivitelezésre váró teknikája. Ami nem mindig klappol az én elképzeléseimmel. :)

ilyen egyszerü a pasik 90% aki a szüz lányoakra hajt, ezért hajt rájuk. :D

2013. jan. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
aki ez alapján választ barátnőt, az szeretné idomítani a lányt, és kevés az önbizalma
2013. jan. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincsen semmi különbség a kettő között, csak a tapasztalat. Azért szeretik, mert a tapasztalatlan pasik a szűz csajok előtt kevesebb eséllyel égnek be, illetve egy tapasztalatlan lánynak azt mutatod meg, amit csak akarsz, és tuti, hogy úgy csinálja, ahogy a pasinak jó, mert célirányosan azt tanítja meg neki, míg egy olyan, akinek előtte több partnere volt, nem biztos, hogy tudja, mi jó az adott férfinek.
2013. jan. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!