Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek szűz lehet még?

Szerintetek szűz lehet még?

Figyelt kérdés

Egy kissé kínos... de megpróbálom érthetően megfogalmazni. Nagyon friss kapcsolatom van, három hete jöttem össze a barátommal. Szexualitással kapcsolatos témákról még nem beszéltünk soha, bár én céloztam már rá - ő viszont mindig terelte a témát. Amikor csókolózunk, akkor is maximum a fenekem fogja meg, valósággal kerüli, hogy a mellemhez vagy bármi máshoz érjen... Ezért kezdtem el gyanakodni. Aztán tegnap csókolózás közben én voltam felül - és hát kicsit incselkedtem vele... erre elkezdett remegni, és néhány másodpercig tisztára olyan volt, mintha elélvezett volna. Szóval... én szűz vagyok még, de nem teljesen tapasztalatlan. Mit gondoltok? Miért kerüli ezt a témát? Két kapcsolata volt eddig, egyik másfél, a másik egy évig tartott.

Engem nem zavarna, ha kiderülne, hogy szűz, sőt imponálna, hogy nem hasonlítgat máshoz.


Elnézést a fura, talán kissé iskolás megfogalmazásért, de így talán érthető. :)


22/L és 25/F



2013. febr. 1. 09:08
1 2
 1/15 anonim válasza:
94%
Lehet mondjuk nem akar olyan lenni, mint a többi férfi, hogy már pár hét után lefektet.. Nem jelenti azt, hogy szűz.
2013. febr. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Másfél évig egy kapcsolatban, és te feltételezed, hogy szűz? Hát ha az akkor szerintem ne nagyon lovald bele magad a kapcsolatba... Esetleg próbálj meg nyíltan rákérdezni, illetve beszélni vele erről...

25F

2013. febr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Szerintem ez a fiu csak téged nem akar siettetni csak valamiért nem mondja meg..
2013. febr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szűz vagy, ezért nem akar rögtön megdönteni, de nagyon kíván. Ő nem az.
2013. febr. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, talán igazatok van. Mindkét barátnőjével úgy ért véget a kapcsolata, hogy azok lefeküdtek más pasival... Persze ez nem érv még, tudom én! De tényleg nem zavarni, bármi is legyen erre a kérdésre a válasz, csak ne terelné folyton a témát...
2013. febr. 1. 09:18
 6/15 A kérdező kommentje:
Szerintem ő azt feltételezi, hogy én nem vagyok már szűz. Egyszerűen lehetetlen erről beszélni vele. Én meg nem állíthatom le néha a beszélgetés fonalát csak úgy, hogy "ácsi, amúgy mondtam már? én még szűz vagyok."
2013. febr. 1. 09:20
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Valami komplexusa lehet, vagy kicsi a pénisze de az is lehet hogy gyorstűzelő esetében érintésre.
2013. febr. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
:D Hát ne állítsd le, hanem ezzel kezdd... :D Holnap este találkoztok, egy csók után: "Szia, figyu, én szűz vagyok, és szeretnék erről beszélni veled."
2013. febr. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
0%

A valóság az, hogy túl rámenős vagy, nagyon nyomulsz rá, és emiatt olyasmi benyomást váltasz ki benne, mint az undor, az iszony. Arra gondol, hogy őt csak egy éjszakára akarod megszerezni, utána szívtelenül dobni fogod. Ezért nem akar érzelmeket belevinni a kapcsolatba.


Ezt elcseszted.

2013. febr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

Hát az, hogy a 2 volt barátnője megcsalta mert lefeküdt másik pasival..lehet nem bírták már mert nem feküdt le velük. Tehát szerintem szűz.



Lehet, hogy fél, hogy nem tud jól teljesíteni vagy csak szégyenlős.

2013. febr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!