Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Valaki segitene legyszi?

Valaki segitene legyszi?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor a baratom ondos kezzel simogatta,de nem ujjazott vagy valami,azutan beteg is lettem egy nappal.Most viszont kesik,pedig nem szokott ,es furcsa nyomast erzek a hasamba,lehetek terhes?17/L.Normalis valaszokat szeretnek,koszonom elore is!
2013. febr. 3. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég kicsi a valószínűsége, kb. 0.011111111%
2013. febr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha beléd se került a sperma elég nehéz elképzelni....

Néha szokott késni a mensi. Várj még.

2013. febr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak késik. A hasadban meg furcsa nyomást érzel? Nem lehet hogy csak megijedtél, és "bemeséled" magadnak a dolgot?
2013. febr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy megijedtem,de azert felek,mert azelott sosem csinaltam ilyent,de ezt is megbantam,remelem igazatok van es nem lehetek terhes,koszi a valaszokat.
2013. febr. 3. 10:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon izgulsz, vegyél egy tesztet... asszem 2-3 hét után már működik, de okosabbak majd megmondják :D

F

2013. febr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen udvarias egy fiatalember lehet.:) Egyebkent nagyon kicsi a valoszinusege,szinte kizart hogy emiatt terhes legy.Lehet hogy beteg leszel,vagy sokat stresszelsz,barmi.Nem kell egybol a terhessegre gondolni.
2013. febr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!