Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítene valaki? légyszi csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szofiivagyok kérdése:

Segítene valaki? légyszi csak normális válaszokatxd

Figyelt kérdés

bocsi ha hosszú lesz.

16 éves vagyok és még nem jött meg :(

a melleim is elég kicsik és emiatt egyre többet idegeskedek lehet hogy emiatt is csúszik a dolog sajnos.

nőgyógyásznál voltam már de nem mondott semmit csak hogy fél év múlva menjünk vissza ha még mindig nem jön meg.

ez a félév most márciusban telt le és nem szeretnék visszamenni mert nem akarom hogy megvizsgáljon :'(

szerintetek késő ha még mindig nem jön meg mit csináljak nagyon elkeserít a dolog emiatt a fiúkhoz sem tudok közeledni valaki légyszi HELP ME!!


2011. márc. 28. 20:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
A legjobb amit tehetsz, hogy elmész a dokihoz! Sokkal több bajod származhat abból, ha nem mész el, mint abból ha megvizsgál!
2011. márc. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Őszintén, bár tény, hogy nem egészséges, hogy nem jött meg, de addig örülj. Én hiányolom a menszesz nélküli időszakot, de inkább menj el dokihoz. Kár lenne emiatt hosszú távú problémákkal küzködni. Lehet, hogy valami betegség miatt van ez, amit jó lenne kikezleteteni. Menj el dokihoz, hidd el nem szégyen, a doki segíteni fog.
2011. márc. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
valószínüleg, hormonális zavar, mindenképp menny vissza az orvoshoz
2011. márc. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

de félek nem akarom hogy megvizsgáljon:((

segíteni úgysem fog gyógyszert meg tuti nem fel szóval nemtudom őszintén mit tegyek

2011. márc. 28. 20:52
 5/26 anonim ***** válasza:
Lásd, be hogy a gyk nem nőgyógyászokból áll, ezért nem tudjuk megmondani, hogy mi a bajod! Viszont, ha elmész egy nődokihoz 16 évesen, akkor azt nagyon jól teszed! Nem félhet az ember mindentől azért, mert idegen és kellemetlen!
2011. márc. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:

Attól félj hogy mi lesz akkor, ha később egy olyan betegséged fog előjönni,amit akkor már nem tudnak orvosolni, de most még simán kigyógyulhatsz belőle. Nem szabad halogatni, mindenkinek van valami baja,te legalább normális csajszinak tűnsz aki /még ha névtelenül is/ meg tud ilyet kérdezni az interneten. A szomszédom sem tudta hogy miért nem jön meg neki vagy 8 hónapja, két hétre rá szült is. Na ez a hülye kategória. Ja és a saját anyja sem vette észre, pedig még kérdezgettük is hogy nem terhes az a lány? Mire ő: Á dehogy, csak meghízott kissé.



Tehát ne legyél ilyen,irány az orvos

2011. márc. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:

nem el dokihoz, én is így voltam, csak annyi különbséggel, hogy nekem 12 évesen megjött és 16 éves koromig összesen kb. 10-12 szer jött meg. Elmentünk dokihoz gyógyszert írt és azzal menstruálok még most is rendszeresen (18 vagyok). Tehát két éve hogy minden nap gyógyszert szedek, ami nagyon idegesít, ezért megkérdeztem a dokit, hogy nem lehetne gyógyszer nélkül, és azt mondta, hogy ha nem szedem akkor valószínű, hogy nem lesz\lehet gyerekem. Mert ha nem menstruálsz rendesen akkor a petesejtjeid pusztulnak.

Tehát egy hosszabb gyógyszeres kezelés, és minden rendben lesz

2011. márc. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
*menj el* rosszul írtam
2011. márc. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Nyugii nem szexelek és nem vagyok terhes :DDde az a durva hogy nekem még soha nem jött meg :((

Soha.

2011. márc. 28. 21:14
 10/26 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz.Nem úszhatod meg,később meg nagyobb gondod is lehet és csak fogod a fejedet,hogy hogy lehettél ennyire hülye,hogy nem mentél el.
2011. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!