Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sos tanács kellene? Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sos tanács kellene? Valaki segítene légyszi légyszi.

Figyelt kérdés
van egy fiu három hete ismerkedünk nagyon ugy nézz ki hogy minden oké nagyon jol megértjük egymást de még nem taliztunk jövő héten fog jönni hozzám 1 napra de nem tom hogy ilyenkor mit szokás mit lehet mit nem még soha nem csináltam ilyet és egy kicsit rá vagyok görcsölve..........nem tudom hogy mit illik az első randin hová mennyünk hogy uncsi se legyen meg már annyi mindenről beszéltünk hogy attol félek nem lessz téma ha valaki volt már hasonló szituba kérem aggyon tanácsot köszönöm 23-éves lány
2011. jún. 29. 12:24
1 2
 1/14 anonim válasza:

Tudom milyen érzés... :)

Most aggódsz, de ez csak természetes, de hidd el abban a pillanatban ahogy meglátod, minden aggodalmad elszáll.

Szerintem ne tervezgess előre semmit,úgysem úgy fog alakulni, ahogy azt kigondolod, hagyd hogy minden úgy történjen, ahogy kell. A legfontosabb, hogy add önmagad, és akkor garantált hogy jól fogjátok érezni magatokat, akármi is lesz a program

2011. jún. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
1 napra?Tök király,menjetek el,csináljatok programokat!!22/F
2011. jún. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Nekem ugyan ilyen szituaciom volt a mostani baratommal, csak nekunk mas volt az eleje, de sokat beszeltunk telefonon, neten. Aztan talalkoztunk, de eletem egyik legszebb napja volt. az eleje docogos volt,mert mindketten halalra izgultuk magunkat, de utana minden meseszeru volt:) ugyes legyel!!:)23L

2011. jún. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hát ezaz hogy egy kis szar városba élek ahol aztán a szószoros értelembe nem lehet csinálni semmit..........így milyen programot találjak ki ?...Na meg igaz hogy láttuk már egymást képen de mivan ha élőbe nem is fogok neki tetszeni....
2011. jún. 29. 12:39
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszel neki, akkor felül a buszra és hazamegy és a szemedbe mondja, vagy pedig úriemberként eltölti veled a beígért napot :D

Viccet félretéve, biztos tetszeni fogsz neki és ne aggódj. Gondolom azért csak van valami kávézó, vagy olyan hely, ahol enni is lehet(pl pizzázni),esetleg elmenni moziba, sétálni, fagyizni, vagy valami kilátóbe elmenni?! Ezek jó programok...

2011. jún. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hááát nagyon remélem hogy minden okés lessz mert nagyon szeretek vele beszélgetni kedves .....meg minden ,de mégis bennem van a félsz nem tudok ellene mit tenni és az idő is nehezen telik.....ja és eggyütt fogunk aludni is de én nem akarok már elsőre szexelni de mivan ha ő igen mit mondjak majd neki
2011. jún. 29. 12:45
 7/14 anonim ***** válasza:
Lehet nem tudsz majd neki ellenállni. Ha normális, akkor beleegyezik abba, hogy ne legyen szex.. viszont ha nagyon nyomulni fog, akkor egyértelmű, hogy a szexért jött le hozzád...
2011. jún. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
de ha szexelnénk már az első nap nem gondolna rólam rosszat? ő 25-éves
2011. jún. 29. 12:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Te gondolnál magadról rosszat? 23 éves felnőtt vagy, neked kell eldöntened, hogy majd abban a pillanatban hogy jó ötlet lenne-e lefeküdni vele. Azzal meg, hogy nálad alszik, csak úgy tudod kikerülni,hogy éjjel rádnyomuljon, ha te a kanapén alszol, vagy pedig másik szobába. Szóval egyértelmű. Te is gondolkozol már a szexen, különben nem tetted fel volna a kérdést.
2011. jún. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
utolsó igzad van én is gondolok rá de mégis bennem van az is hogy mit fog gondolni rólam ha hogy már az első alkalommal .....vacs csak én gondolok hülyeséget ?bemagyarázom?
2011. jún. 29. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!