Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 2,5 hónap járás után korai ha...

2,5 hónap járás után korai ha lefekszem a barátommal? Ő már nem szűz.15/L (ő 16)

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 18:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
37%
15 évesen még nagyon korai. Szerintem várj még min 2 évet vagy többet, hogy a tested is fel tudjon készülni!
2009. szept. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
62%

Szia!


Hát amit többen is írtak ezt neked kell eldöntened...igazából az egyetlen ami minket arra sarkall hogy azt írjuk h várj az a korod..ha 20 éves lennél te sem éreznéd kevésnek a 2,5 hónapot...de igy 15 évesen mikor ezek a felllángolások jönnek mennek, ez z idő semmi sztem...én 16 voltam mikor összejöttem a párommal és másfél évet vártunk..nem mondom h tégy igy csak én akkor ugy gondoltam h ha szeret nem érdekli ez na meg annyi más dolog van amivel örömöt tudunk okozni egymásnak..kár lett volna azokon végigrohanni:Dminden porcikáját szép lassan ismertem meg és ez hatalmas bizalmat ébresztett bennem..mikor eljött az idő semmi kétség nem volt bennem...vigyázz hogy a szerelemm ne vakitson el..a szüzesség olyan dolog amit csak egy embernek adhatsz nekem ez fontos volt..nem tudom te h vagy vele..

de drukkolok nektek hogy kellemesen teljenek a napok:D

2009. szept. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
81%

Attol fugg hogy keszen allsz e ra !!

De szerintem meg varj .. raersz emg ..

Es ismerdd ki tleejsen hogy nem e csak azert van veled :(

2009. szept. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
44%
Attól még, hogy kívánod és szeretnél vl lefeküdni, még nem biztos, hogy jó lesz... szentem még túl fiatal a tested a sexre...de ahogy gondolod. Te életed, rajtad áll, hogy elcsexed, vagy nem. Ha lenne egy kis eszed még várnál vele
2009. szept. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
56%
én 2 hét után feküdtem le a barátommal és sztem ez a korai. 2,5 hónap sztem már az
2009. szept. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
56%
Ha készen állsz a dolgokra és szeretnéd is akkor hajrá.Én 15 voltam mikor lefeküdtem a barátommal,és nem érzem magam ez miatt kevesebbnek,pláne nem k.rvának.Szerintem nem azért van sok k.rva mert már 15évessen elveszítik a szűzességüket.... Most 20 éves vagyok és így visszagodolva se csináltam volna másképpen.
2009. szept. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
45%
2,5 hónapja jártok, ismered már igazán, nem??? akkormeg mire vársz??? feküdj le vele ha szeretnél. az, meghogy 15 vagy igazából semmi, ha szereted meg minden... akkor nem gáz, csak nyugodtan. de ne menőzz a barátnőid előtt és nem kell nagydobra verni a dolog, ez magánügy, a TI magánügyetek!!! sok sikert! :)
2009. szept. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
74%
Mert az is...a szexet nem kell elkapkodni...én mindig azt mondom mindent a maga idejében :)
2009. szept. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
74%
Várj, várj, várj.
2009. szept. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
65%
Ha szívesen lefeküdnél vele, akkor mire vársz? Mennyi nem tűnne kevés időnek? Carpe diem! Mert lehet, hogy holnap már nem élünk...
2009. szept. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!