Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti találkoztatok már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti találkoztatok már olyan lánnyal, főleg szép lánnyal, aki egy olyan fiút tartott helyesnek, akit előtte minden lány csúnyának tartott és senki sem akar a sráccal járni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hoh, saját magával tud az ember találkozni?:D Mert akk én igen
2013. jan. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

na ez az, saját magával találkozik az ember?

amióta megismertem, és beleszerettem, nekem ő a legjóképűbb pasi a világon. oké, mondjuk ahogy az önbizalma nő, tényleg egyre jobban néz ki, de az a lényeg... ne akarj járni a lányokkal. ha csak a barátjuk akarsz lenni, megismernek belülről és esélyes, hogy beléd szeretnek. csak idő kérdése és bingó.

2013. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Itt vagyok :DD Le is szoktak érte szólni h mit eszek azon a srácon :/
2013. jan. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem tényleg bejön nagyon sok srác, vmiért megfog, már csak az a tudat is, hogy én lány-ő fiú, a két nem közötti különbség, és én mindig találtam minden srácba vmi egyedit, belül v kívül, és vmiért minden srácba kicsit szerelmes voltam. Aztán jött a barátom, és már csak egyre szűkült a kör
2013. jan. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert a lányok ízlése nagyon hasonló.
2013. jan. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
detto! en is csunyat szemeltem ki,de szamomra helyes!
2013. jan. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szintén :) Mondjuk eleinte nem tetszett annyira, de ez valószínűleg azért lehetett, mert nagyon önbizalomhiányos volt. Nem is a külsejével hódított meg :)

Viszont azóta egyre jobban néz ki, nem csak én mondom, hanem mások is. Megjött az önbizalma és egyre jobban érzi magát a bőrében, ez meg is látszik rajta :)

2013. jan. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem is mindenki hülyének néz, h mit eszek rajta, nem tudják felfogni, h a tulajdonságai megszépítik egyszerűen :) egy főnyeremény
2013. jan. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem sokan szép lánynak tartanak. :) Sok (mások szerint) helyes fiú is próbálkozott nálam, de nem lett belőle semmi. Nem azért, mert én őket nem tartom helyesnek, csak valami mégis taszított abban a szépfiús megjelenésükben. Mégha szép is, mint férfi, egyszerűen nem tudok iránta táplálni semmilyen érzést, nem tudom, hogy csinálom... Akikért meg megőrülök, így a jelenlegi barátom is, mások szemében egy teljesen átlagos fiúnak számít, akire nem jellemző, hogy bárki úgy kifejezetten felfigyelne a külsője miatt. Belsőre is szolid, szerény, szóval nem lehet egyből észrevenni egy társaságban. De pont ez a visszafogottság tetszett meg benne nagyon és nem tudja senki (én sem), de az "átlagos" külső ellenére hihetetlenül vonzódom hozzá és nagyon imádom. A tipikus "helyespasikat" nem tudnám ennyire. Valahogy közelibbnek, emberibbnek érzem őt, igazi társnak. A másik esetben viszont csak képmutatást éreznék, magamat meg csak kirakatnak. Tapasztaltam már ilyent, nagyon pocsék és rövid kapcsolat volt. Annak ellenére, hogy a srác haverjai nem értik a helyzetet(az én baráti köröm megszokta, hogy ilyen az ízlésem)és hogy még most is páran csodálkoznak a dolgon, mivel nem jósoltak nekünk sok időt együtt, mi boldogabbak vagyunk, mint valaha. :)
2014. máj. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!