Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most már komolyan hátrányosabb...

Most már komolyan hátrányosabb helyzetben van az, aki férfi létére szűz, mint egy fogyatékos vagy nyomorék?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 11:01
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed ezt a hülyeséget?
2013. febr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Nem. De aki a szüzessége miatt fogyatékos lesz az egyértelműen.
2013. febr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
nem
2013. febr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 Deviáns Zsírkréta válasza:
Nem tudom, hogy vagy vele de senki homlokára nincs írva, hogy szűz-e vagy sem. És a fogyatékkal élők között is szokott kapcsolat kialakulni a közhiedelemmel ellentétben.
2013. febr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Az van hátrányban -hozzáteszem jogosan- , aki ilyen barom módon gondolkozik és intenzíven sajnálja magát.
2013. febr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Ez miért barom gondolkodás? Egy nyomorék könnyebben talál magának párt, mint aki testileg egészséges és ennek ellenére tapasztalatlan a nőknél. Sőt, ez utóbbi ér fel egy undorító betegséggel.
2013. febr. 15. 11:31
 7/34 anonim ***** válasza:
A kérdés hol akadtál el a folyamatban. Randid volt már? Egyáltalán meg mersz szólítani lányokat? Mersz kezdeményezni? Fejleszd magad és semmi sem lehetetlen.
2013. febr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Már jó ideje nem is merek közeledni lányokhoz komolyabb szándékkal, mert túl korosnak számítok már úgy, mint kezdő. (25) Az a gond, hogy most már egyre inkább magányosnak is kezdem érzem magamat, és egy ördögi kör áldozata vagyok, aminek rosszabb esetben végzetes kimenetele lesz, úgy érzem.
2013. febr. 15. 11:38
 9/34 anonim ***** válasza:

ma 11:31

Most ugyebár arról beszélsz hogy nem tudsz felszedni egy csajt sem, és egy fogyatékos is nagyobb eséllyel indul mint egy szűz.

Az hol van rád írva hogy szűz vagy? Vagy magadra tetováltattad? Vagy magyarázd már el nekem hogy azt honnan lehet látni, mert én nem tudom.

2013. febr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
0%

Mondd már meg hogy mégis mi a fészkes fenét csináltál te az elmúlt 10 évben?!

Egyébként te is tudod hogy a válasz a kérdésedre igen. Különben nem tetted volna fel.

2013. febr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!