Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most már komolyan hátrányosabb...

Most már komolyan hátrányosabb helyzetben van az, aki férfi létére szűz, mint egy fogyatékos vagy nyomorék?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 11:01
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Igen, most már teljesen tönkrevágtam az életemet azzal ,hogy nem csajoztam, és erősen gondolkozok az öngyilkosságon, mert ezen változtatni nagyon kis eséllyel tudnék. Elégedett vagy?
2013. febr. 15. 11:45
 12/34 anonim ***** válasza:

ma 11:43

Elég nagy köcsög vagy. És abszolút nincsen igazad.

2013. febr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
25 éves vagy, nem 95...
2013. febr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

Nem az a baj hogy szűz vagy. Azt rajtad kívül úgysem tudja senki. Önbizalmad nincsen. Járj többet társaságba, változtass a ruhatáradon, menj el fodrászhoz, csípd ki magad. Ezek sokat lendíthetnek az önbizalmon.

Legvégső esetben meg menj el k*rvához.

2013. febr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Ha 25 évesen ennyi eszed van, hogy a nyavalyás szüzességed miatt öngyilkos akarsz lenni, hát tényleg nem lenne kár érted. Segíts magadon, más nem fog.

Ha tudnád,hogy hány szűz lány van felnőtt fejjel, akit ugyanígy bánt a dolog...


Én ugyan nem vagyok már szűz, de szingli vagyok és semmivel nincs több esélyem, mintha szűz lennék, ugyanis nem így kezdem a beszélgetéseket. "Szia, nagyon szép a szemed, szűz vagyok"


Töketlen vagy te, nem egyéb.


És szerinted ez az egyetlen célja az életednek? Járt el sportolni, legyen hobbid, tarts kutyát, mittudomén.


Nem csodálom,hogy ezzel a kisugárzással nem nagyon akarlak közeledni feléd -amit amúgy is neked kéne ugyebár megtenni- . Kérdezd körbe az ismerőseidet, hogy mi a baj veled. Nem a szüzességet fogják mondani. Te agyban is szűz vagy, ez a baj.

2013. febr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
61%

A 11:47-esnek akartam eredetileg, de lényegtelen..


A kérdező már úgyis be van csavarodva, már vagy egy tucat éve recskázhat és az a legnagyobb baja hogy még nem dugta hús-vér p1nába. Ezért felkötni magad, hát... Meg szegény lányok.. Ismerek ilyen szüzikét.. A csajokat csak megdugni akarja. Kb. az egész férfitársadalmat lejáratta már, de még mindig érintetlen...

2013. febr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
8: Ha te túlkorosnak számítasz, akkor mit szóljak én? :D Egy évvel idősebb vagyok nálad, és még szintén szűz. A baj talán ott van, ha nem mersz kezdeményezni. nekünk ez a sors jutott, hogy nekünk kell aktívabb szerepet vállalni a párkeresésben. Szóval ne add fel, és próbálkozz tovább. Én is azt teszem. Hozzá lehet szokni ám az örökös visszautasításokhoz.
2013. febr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
van benne valami. ismerek egy debil családot, mindenki a szefoba járt náluk és együtt laknak egy tanyán vagy 10en azt kúrelnak összevissza és szaporodnak mint a nyulak. mielőtt valaki félreértené, nem rokonsággal tolják egymást, hanem bepasiztak és azok is odaköltöztek.
2013. febr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
ja és kérdező, ne legyél már gyík. nem vagyok én sem egy donjózsi(sőt, hajjaj), de valahogy mindig volt barátnőm, akik igen szépek voltak, haverjaim mindig meglepődtek milyen barátnőt találok magamhoz képest. egész hozzáállás kérdése.
2013. febr. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
az nagyobb probléma hogy nincs életed, és van időd ilyen sz@ron kattogni.
2013. febr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!