Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az hogy minden...

Miért van az hogy minden fiúnak csak szexre kellek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok lány és persze szűz...Nagyon tudok szeretni sőt nagyon könnyen megszeretek mindenkit szeretek bújni szeretem ha csókolgatnak de mégis minden fiúnak arra kellek csak...pedig egy tök normális vissza fogott laza csaj vagyok...ez nekik dicsőség lenne ha elvennék a szüzességem? Vagy mi? Meg van 1 fiú aki folyamatossan basztat, fogdos stb (persze van több is -.-) és találkoztam vele múltkor persze nem megbeszélt tali volt és mind a 2-en orvosnál voktunk mer betegek voltunk és leakart vinni a szüleihez Ceglédre és nem engedett el hogy haza menjek azt akarta hogy menjek át hozzá utána meg menjek le vele Ceglédre hogy majd ott "leápoljuk" egymast...de nen értem ez mire jó nekik...:/ manapság mindenkinek csak a szex számít semmi több :/ csak szex érzelem nélkül persze tisztelet a kivételnek :)
2013. febr. 23. 20:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

14 évesen én is ilyen lettem volna,ha nem lettem volna kocka helyette..


Kinövik:)

2013. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

igen.. a 15 éves srácoknak dicsőség ha megdugnak egy lányt


ha pedig valaki fogdos repüljön a pofon!

2013. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
Aha
2013. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Hogy kellhetsz csak szexre ha még szűz vagy? Ez olyan paradoxon mint az a srác tegnap, aki még sosem találkozott a csajjal, de már a barátnőjének tartja.
2013. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez teljesen normális. Végre feláll a tökük, érthető, h valamit kezdeni akarnak vele. Ne aggódj, 1-1,5 év és kinövik.
2013. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb 17 alatti srácnak a lány főleg a szexre kell, és nem másra. Várj még néhány évet és akkor fogsz találni olyan fiút, aki tényleg szeret.


Tényleg dicsőség egy fiúnak, hogy egy szűz lánnyal szexel.

2013. febr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Hát remélem hogy kinövik :) és ne aggódj repül is nem is akár milyen ;) és h hogy hiába vagyok szűz leakarnak fektetni...de nagyon rajta vannak...:/
2013. febr. 23. 20:49
 8/29 anonim ***** válasza:

"ha pedig valaki fogdos repüljön a pofon!" Dehogyis!!! Rúgd tökön!!! :D


Nekem nemcsak arra kellenél! Én komoly kapcs-ot szeretnék!

2013. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket :) és hát mikor melyik xd engem ilyen téren nem kell félteni xd :D
2013. febr. 23. 20:51
 10/29 A kérdező kommentje:
És hát én is komoly kapcsolatot szeretnék de nem jön össze :/
2013. febr. 23. 20:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!