Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka, hogy épp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy épp annak a fiúnak nem jön össze egy kapcsolat sem, aki igazán vágyik rá már kis gyerek kora óta és nem az a kihasználós csak szexre hajtó fajta?

Figyelt kérdés
Ha meglátok egy lányt már egyből fantáziálgatok, megindul bennem a vágy, szenvedély, ha leül mellém egy csinos lány a buszon, elkezd izgatni és elképzelem, hogy ott helyben lekapom. Rengeteg lány tetszik nekem, de mégis válogatós vagyok.
2013. febr. 14. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
túliheged?
2013. febr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? nekem is volt ilyen érzésem kb 3-4 évig tartott. volt pár kapcsolatom de egyik se működött, egyszer összejöttem egy hozzám hasonló szexmániás nagyon szexy csajjal, jól megvoltunk de nem túl sokáig. szerintem várd ki az igazit, vagy ismerkedj buszon..stb..
2013. febr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem férfiként közeledsz a csajokhoz, így hamar a barátzónában landolsz. Vagy nem is közeledsz netán feléjük?
2013. febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!


Én mindig is azt vallottam, ameddig nagyon akarod, nem lesz! Volt egy idő, mikor én is nagyon akartam barátot, de nem jött össze, és amint jól éreztem magam egyedül, jött is egy férfi.


Engedd el ezt az egészet, és csak tudd, hogy van számodra valahol egy ember, akit megérdemelsz! Hidd el, sikerülni fog!


Csak ügyesen! Várd ki azt a lányt, és ne fantáziálj, ne foglalkozz vele. Élvezd ki, hogy egyedül vagy, legyél boldog, csinálj programokat barátokkal!


Hajrá!

2013. febr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is voltam így.

Szerintem azért van, mert te a kapcsolatra vágysz, és nem egy konkrét személyre.


Egyetértek az előttem szólóval, engedd el ezt az egészet, ne görcsölj rá.

Legyél lányok között, beszélgess velük, de csak tét és cél nélkül. Azzal a tudattal, hogy lesz ami lesz.

2014. júl. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!