Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak ennek a 3 v...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak ennek a 3 v 4 típusú fiúnak van esélye szexre vagy kapcsolatban a mai világban a mai furcsa lányokkal?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy ennek a 3 v 4 csoportnak van esélye kapcsolatra a lányokkal. Első kalapban vannak a páWák, 2. ban a nagydarab alfahímek, 3. ban vannak a nagydumások, 4. ben pedig a gazdagok. Ha egyikbe sem tartozol, akkor csekélyek az esélyeid. Szval van akkor is esélyed, csak elég kevés. Valamelyikbe tartozni kell. De ha nem olyannak születsz, hogy tulajdonképpen beleszületsz ezekbe, akkor pokoli nehéz belépned ebbe a klubba. Pl egy ronda pasi nem tud belépni a macsók vagy a páWák csoportjába, vagy egy szegény vagy átlagos keresettű srác meg nem igazán tud belépni a gazdagok táborába. Tehát hiába mondják a pasik meg a lányok, hogy légy olyan hogy vmelyik csoportba tartozz, ahhoz vért kell izzadni, hogy olyan legyél. Majdnem lehetetlen. Vélemények? Vagy milyen csoportokat lehetne(még) létrehozni?
2011. nov. 30. 23:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Uram teremtőm. Még egy retardált.

Hány kategóriát fogtok még alkotni, hogy általánosíthassatok?!?! Gondolom te vagy az aki egyik csoportba se tartozik...

Az életképtelenségedért nem ennek a négy csoportnak a tagjai tehetnek az isten áldjon meg, hanem te.


21F

2011. nov. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Szia SP!
2011. nov. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Vegyél le a mércéből,és találsz normális,kedves csajokat is!

Annyi szép lány járkál a világban,csak meg kell találni!!

Ne az ilyen ribik után vágyakozz!!! :/

2011. nov. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

crymeariver:D

nincs egyetlen tulajdonsagod sem amivel felkeltsd a lanyok figyelmet? akkor talan ne ide irogass, hanem fejlessz ki parat... tobbre mesz :D

2011. dec. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én a nagydumásokat nem sorolnám a garantáltan csajvárományosok közé.Ugyanis én Nagybetűs nagydumás vagyok mégsem lubickolok a pi.naözönben
2011. dec. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolsó. És mi ennek az oka? Ha csak pasikkal vagy nagydumás és a nőkkel kisnyúl, akkor tényleg nem, de ha a nőkkel is nagydumás vagy, akkor nem lehet gond. Vagy mi a problémád,a mi miatt nem vagy sikeres a nőknél?
2011. dec. 1. 00:46
 7/14 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen leszűkíteném a kategóriát a másik háromra.aki azt vallja hogy a dumája miatt bomlanak érte a nők az téved.valójában valamelyik másik tulajdonság van meg benne és inkább a nők is ráhagyják ebben mert mégse látszik így annyira közönségesnek a kapcsolatuk mintha kiderülne hogy egyértelműen a pénz áll a mondjuk a háttérben.


Engem csomó buliba kifejezetten a csajszik kérésére hívnak meg mert túl uncsi lenne a parti a szövegeim nélkül mégse óvszerrel a farzsebben érkezem mert tudom hogy a szimpla duma mégha olykor oltári is,ahhoz már édeskevés

2011. dec. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Te is balf@sz vagy, már ne haragudj.

Abban igazat adok az egyik hozzászólónak, amit a nagy dumálásról írt. Pl.: a párom is ilyen, nagyon jó szövegei vannak, de mesélte, hogy korábban sokan csak barátként tekintettek rá, senki sem akart többet. De mégis talált valakit magának az én személyemben. Szóval nem reménytelen a dolog.

A pénz se egy nagy cuccli... Á, inkább bele se megyek a kategóriák leírásába, mert baromság.

Kapd össze magad, hagyd hátra a kisebbségi komplexusodat, s légy önmagad.

2011. dec. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A lányok közül pedig egyetlenegy csoportnak van esélye párt találni. A magas, vékonycombú, laposhasú, műkörmös, vasalthajú, magassarkús jó nőknek. Senki másnak.
2011. dec. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"A lányok közül pedig egyetlenegy csoportnak van esélye párt találni"

KAMU!!!Ha a lányok nem a"szőke herceget" várnák "fehér lovon" akkor nagyon sok átlagos csaj találna magának pasit de nagyon sok lány ezt várja.


Ami a csoportokat illeti jogos a beosztás mondjuk az hogy valaki nagydumás azzal nem megy sokra a mai lányoknak csak a külső számít mert ha csak átlagos vagy akkor semmibe vesznek.Így ne csodálkozzon egyik lány se azon hogy nincs pasijuk.

2011. dec. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!