Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kedves lányok, titeket fel...

Kedves lányok, titeket fel izgat, ha egy fiú szűz? írjatok, ha tetszik, vagy izgalomba jöttök tőle és mondjátok, el miért, írjatok kort 17/F

Figyelt kérdés

2013. márc. 4. 19:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
kedves utolsó 21N, van is már tapasztalatod szűz sráccal, srácokkal? neked hanyadik partnered, partnereid voltak?
2013. márc. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

mivel én is szűz vagyok, így inkább nem egy szűz fiúval akarom majd elveszíteni, hanem egy tapasztalttal.. az izgat, hogy ő vezet és tudja mit csináljon és hogy

egy szűz srác meg elmegy 2 perc alatt és ha rádun, akkor keres valaki mást

2013. márc. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
14-es azért feltételezem te is voltál valamikor szűz és téged is tanítani kellet néhány dologra mégha rá is jöttél magadtól a többire:)))
2013. máj. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

3 pasival voltam eddig. Első tapasztalt volt (Ő azt állította), én nem, de neki is meg kellett tanítani, h nekem hol jó és engem is meg kellett tanítania, h neki hol. Szűz pasi. Annyi, h az elsőnél izgul, másodjára harmadjára, ha van érzéke hozzá semmi gond nincs és utána is egyre jobb. Akkor a harmadik, Ő nagy nőcsábász volt, de hál Istennek kapcsolatba hűséges, de Őt is meg kellett tanítani, és nekem is tanulnom kellett tőle. Annyi, h a tapasztaltabbak hamarabb ráéreztek, de a szűz pasi sem maradt el olyan hű, de vészesen.

Szóval én tapasztalatom az, h majdnem édes mindegy. Nem a szüzességen múlik, hanem, h van-e érzéke a szexhez. És itt leszögezném azt is, h ez nemtől független. Ha nincs akkor annak alapból lőttek.

24/N

2013. máj. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

:) # 7/24


Erre azt tudnám mondani, hogy vannak akik 50%-on élnek, vannak akik 100%-on és olyanok is vannak akik 200%-on.

2013. dec. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Hát nekem egyszer volt még gyerekkoromban szűz fiúm 13 évesen, érdekelte ez a nemiség, meg egy másik csaj, aki szebb volt nálam.. többi fiúm már nem volt szűz.. szerintem nem sokat változtat az ember valós személyiségén, hogy szűz-e vagy sem. Inkább csak kivénhett embernek érzi magát tőle, ha csak ezen járatja az eszét, hogy kit mikor hol érted.. volt egy 30 éves pasim, és míg nem ismeretem őt azt hittem az emberek túl lépve a huszas éveiket felnőnek a felelősség terén és úgy tűnt ő ezt nem képes vagy hajlandó megtenni és abba menekült, hogy nőkkel éljen nemi életet és kicsaljon tőlük pénzt.. utána volt egy nálam 9 hónappal idősebb srác, ő is nagyra volt azzal, hogy ismeri a nőket, csak mert anatómialilag láttott már vaginát (30 éves is meg volt győződve róla, hogy ez az út nő megismeréséhez..), véleményem az, hogy szerintem egy férfi nem a péniszétől lesz vonzó, hanem a személyiségétől.. lásd vannak szatírok és nők sikítva menekülnek előlük! Emlékszem arra is amit a szomszéd lánynak mondtak a szülei sexuális felvilágosítás címén, a szűzhártya körüli részre utaltak valami gyűrűre utalva, hogy ezt a gyűrűt csak arra húzhatja, akit igazán szeret.. kicsit morbid megfogalmazás és kicsit perverz is, de anyi igaz belőle, hogy szeretet fontos része, mivel anélkül csak "ki-be-ki-be és kész meg volt.." nem én találtam ki hanem a 30 éves exem magyarázta nekem, mikor megkérdeztem miért csinálta azt a nőkkel, hogy késöbbi ajándékok és pénzbeli jutatások címén lefeküdt velük.. régen is és most azt gondolom, hogy a testi vonzalom a szeretettel és a szerelemmel válik teljessé és fantasztikussá.. Üdv : Szidi

Amúgy nem mondhatnám, hogy túl tapasztalt vagyok, de ennyit tudok..

2015. júl. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!