Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ténylég nem lehet szüzen?...

Ténylég nem lehet szüzen? (Nőgyógyászatis)

Figyelt kérdés

Már 3 nőgyógyásznál voltam, egyik gyógyszert írt fel, másik, szintén(de másfélét), harmadik "semmi bajom"...

De akkor miért sárgás a folyásom??? És nem is kevés...

R*hadt kenetmintát kéne csináltatni..mert találomra nekem ne írogassanak már fel semmit, amikor értelmetlen...

Már fel is idegesít ahogy leírom.... a háziorvosom azt mondta, hogy amíg szűz vagyok nem lehet csináltatni... ez igaz?????



2013. márc. 11. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Teljes nőgyógyászati vizsgálatot valóban nem lehet végezni, de kenetvételt amúgy lehetne... de ezt miért nem a nőgyógyászoktól kérdezted, miért a háziorvosodtól?
2013. márc. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Mert ahogy írtam voltam háromnál.

Az első meg sem hallgatott..a súlyomról beszélt hogy 5kg-ot fogyjak le amikor, az nem is nagy dolog..és köze sincs hozzá. A második meg régimódi volt és azt mondta hogy felesleges, mert diétázzak és gyógyszert írt. A harmadiknál meg más volt a téma kicsit, és ő szerinte semmi bajom.

2013. márc. 11. 17:37
 3/12 anonim ***** válasza:
azt hiszem igaz.nem kellene hideg helyre ülnöd mini szoknyában.ha beteg vagy legyen eszed és ne mutogasd magad várd meg a nyarat.
2013. márc. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy hordok miniszoknyát?

Ki mondta hogy 'mutogatom' magam.????

Nyáron is hosszú nadrágot hordok, és jól fel vagyok öltözve....

2013. márc. 11. 17:44
 5/12 anonim ***** válasza:

Magánorvosnál vagy simánál jártál?

Milyen vizsgálatot végeztek?

Kolposzkóppal benéztek (nagyítós műszer)?

Ha igen, az már önmagában is elég lehet, nem feltétlenül kell kenetet venni (látszik vele, ha gyulladás van).


A szüzesség egyébként nem akadály. Leveszik úgy is.


Nehéz jó orvost találni, ezt aláírom. És nem csak szűzként nehéz.

A magánszektorban keresgélj, ott nagyobb eséllyel találsz olyat, aki rendesen odafigyel rád.

(Persze az állami szektorban sem lehetetlen, én ott találtam, de azóta már a magánrendelésére járok, mert rendes rendelés alatt szinte lehetetlenség bejutni hozzá)

2013. márc. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

*valami kimaradt:


Az enyhén sárgás folyás egyébként nem feltétlenül probléma.

Csak ha bűzös vagy viszketést okoz.

2013. márc. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kenetet a hüvelybemenetedről vesznek. Azt lehet szűz lányoknak is.
2013. márc. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Egy tiniambulancia volt, a másik kettő magánorvos.

Hüvelynyílásnál gyulladást mondtak.

Szóval... csináltam ülőfürdőket is a felírtak alapján.

2013. márc. 11. 18:19
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha először jelentkezik a probléma, akkor nem szoktak kenetet venni. Ugyanis az orvos a váladék állagából, színéből elég jó eséllyel nem tudja állapítani, hogy mi a probléma. Ráadásul ált. a felírt gyógyszerek is egyszerre több mindenre hatnak (bacira és gombára is).

Akkor szoktak kenetet venni, ha visszatér a probléma, vagy kezelés hatására nem múlik el.

Szóval szedd be szépen/használd amit az orvos adott, és ha nem múlik, akkor menj vissza.

2013. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Látom nem tűnt fel abból amit írtam, hogy beszedtem az egész gyógyszert, ülőfördő minden megvolt. Egy hétig a gyógyszerszedés után nagyjából szebb lett a színe. De megint visszatért és néha viszketést okoz. Már eléggé kiborít, szóval bocsi ha ingerült vagyok.
2013. márc. 11. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!