Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz 14 évesen nem szűznek lenni?

Gáz 14 évesen nem szűznek lenni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 23. 19:48
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az en sem voltam es szerintem ehez masnak semmi koze a sexualis eletunket akkor kezdjuk meg amikor ugy erezzuk hogy fel vagyon ra keszulve az gaz ha30 eves vagy es szuz meg.ha te ugy gondoltad hogy ez volt az a pont amikor ennek eljott az ideje akkor az igy van masok vagyunk es ehez senkinek nincs beleszolasa es egyepkent is a szulok nem kel mindent tugyanak;)
2013. márc. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
Gáz lenne ha még nem lenne gyereked ....
2013. márc. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz. Osztálytársam 11 évesen vesztette el a szüzességét. Na az már gáz.
2013. márc. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim válasza:

Miben különbözik az ember az állatoktól ?

Úgy tudtam , hogy épp a gondolkodás képessége miatt !

Ha csak az ösztöne , az érzései és a kíváncsisága irányítja a 14 -éveseket , akkor azt hiszem simán annyit szoktak mondani : gyerek még !


Koránt sem akarok személyesen megsérteni senkit , inkább csak a mai modern és rohanó világ gyermekeit nem lehet már követni , lassan csak minden ebből fog állni nekik : gáz ? NEM gáz ? DE gáz !


VICC !

2013. márc. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:

"ki hallott már olyat hogy valaki meghalt a szextől?"

Én. Ha te még nem hallottál olyanról mint pl. az AIDS amibe bele lehet halni és szexuális úton terjed akkor még inkább gáz hogy egyáltalán belekezdtél ebbe.

2013. márc. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim válasza:

Ne bántsátok már... (nem azt mondom hogy nem tehet róla, de nem lehet neki könnyű, ha megkérdezte hogy gáz-e) Sajnos tényleg van sok olyan település, meg olyan részei az országnak, ahol ez nagyon általános.

Szerintem nem volt egy díjnyertes ötlet ilyen fiatalon kezdeni, de ha a környezetedben mindenki hasonlóan indult, most nemigen nézhetnek le érte.

2013. ápr. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 amiller válasza:

Nem az a fontos, ki mit szól, főleg nem ilyen kérdésekben. De jó érdeklődni, kinek milyen tapasztalatai voltak! Én például 16 évesen vesztettem el, és tisztán emlékszem (főleg hogy naplót is írtam) hogy egész gyerekkoromban -leginkább 11 éves koromtól- azt hittem, nagyon érett és okos vagyok, nagylánynak hittem magam, és nagyon felnőtt akartam lenni, amivel semmi baj nincs! De minden új kapcsolatban nevetségesnek láttam, hogy az előzőre azt hittem, az a szerelem, és hogy mi mindenre éreztem, hogy életbevágóan fontos! Nagyon vicces ;)

Az egészen biztos, hogy (ha jól csinálod) egész életedben változik a világnézeted, mivel egyre okosabb és bölcsebb leszel, és ez bizony azzal jár, hogy újra meg újra a homlokra csapsz és nevetsz magadon, hogy milyen hülye voltál! Azt viszont sosem bántam meg, ha valamivel vártam még.

2013. ápr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim válasza:
Nem mellékes kérdés, hogy roma vagy-e? Mert ugye az köztudott, hogy ők kissé pörgősebben élnek. Korábban kezdik.
2013. ápr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim válasza:
Hát én lehet, hogy bombát robbantok azzal, amit leírok, de vállalom. Úgy érzem, elég sok itt az álszent, okoskodó válasz. Az utolsó hozzászólóval viszont tudok azonosulni. Elmondom, én mit gondolok. Attól, hogy mindenki jól leszúrja a kérdező fiatal lányt - aki szerintem inkább segítséget, megnyugtatást várna - neki semmivel nem lesz jobb. Én 41 vagyok, de kristálytisztán emlékszem rá, milyen volt a tinikorom. Elég korán értem, 11 évesen menstruáltam és bizony elég hamar működésbe léptek a hormonok is... 12 éves koromtól baromira készültem rá, hogy egyszer majd elveszítem a szüzességem és baromira vágytam is rá! Ma is azt mondom, hogy sokkal érettebb voltam a koromnál. Ezerszer elképzeltem, milyen lesz az első szeretkezés. Ezerszer beszéltünk róla a legjobb barátnőmmel. Aztán 15 és fél voltam, mikor elkezdtem járni az első nagy szerelmemmel. Ki akartam húzni 16 éves koromig, de előtte egy hónappal megtörtént, mert már nem bírtam tovább. Anyukámnak mondtam előtte, hogy szeretnék lefeküdni a barátommal, mire két válasza volt: 1. ne így mondjam, hogy lefeküdni 2. korai még, várjak vele. Hatalmasat csalódtam benne. Megfogadtam, hogy soha többet nem mondok el neki semmit. Persze a dolog ettől függetlenül megtörtént és nem bántam meg, 4 évig voltunk végül együtt. Megfogadtam, hogy a lányaimmal én teljesen máshogy fogom csinálni ezt az egészet, mint annak idején Anyukám. Most 13 és 15 éves évesek. Bár még nem fiúznak, de már rettentően szeretnének és a testi dolgok is érdeklik őket! Megmondtam nekik, hogy ha arra kerül a sor, hogy szeretnék majd kipróbálni a kedvesükkel a testi szerelmet, inkább szóljanak, elmegyek - elmegyünk otthonról, hogy nyugodtan együtt lehessenek. Inkább, mint a Margitszigeten egy bokor aljában essen meg a dolog.Vagy egy házibuliban. És ne feledjük, hogy a mai tizenévesekre már évekkel korábban elkezd ömleni mindenhonnan a szerelem és a szex - TV, internet-, persze, hogy kíváncsiak. Én inkább azt kérdezném Tőled, kedves kérdező, hogy hogyan élted meg? Jó volt vagy inkább csak fájt? Az elárul valamit, ha két hónap eltelt és nem ismétlődött meg a szerelmeskedés. És az is rendben, hogy elsőre fáj. Előtte felfedeztétek egymás testét? Rengeteg örömet lehet szerezni egymásnak a tényleges aktuson kívül is. Szerintem semmi kivetnivaló nincs abban, hogy együtt voltatok, főleg, hogy egy éve jártok. A lényeg, hogy ne negatív élmény maradjon meg róla. Ha bármi kérdésed van vagy segítségre van szükséged, szívesen válaszolok neked - de azt már inkább privátban.
2013. ápr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 Hannibal82 válasza:

A hiba ott kezdődik, hogy a fiatalok egyre inkább elhatárolódnak a szüleiktől. Mindent önállóan akarnak csinálni - persze ami érdekli őket - ami viszont az élethez tartozik, arról hallani sem akarnak. A szülő így csak akkor foglalkozik a gyerekkel, ha muszáj, mivel ilyen az élet Magyarországon, sajnos. Vagy pénz, vagy idő, vagy energia, vagy ezekből több esik ki a családra fordítás lehetőségeiből.. Még így is dicséretes, hogy a magyar családok mernek gyereket vállalni... de addig még jó. Eredeti kérdésre térve: kicsit gáz.

Nem az érdeklődés a gáz, 14 évesen már általában (főleg a fiúkat) érdekli a téma. Ez normális, mivel fizikai kiváltó oka van ennek. Ezt senki sem tudja megcáfolni. Lányoknál később alakul ki, nálad (kérdező) előbb.. Ez sem baj. A baj az, hogy nincs meg benned az önmegtartóztatás, mint megannyi korodbéli gyerekben. Azt hiszitek, hogy az élet olyan, hogy kell valami, megkapod és kész. nem így van, de majd rájöttök magatok is, igaz valószínűleg szapora hasraesések és pofonok közepette, de erről sem tehettek lényegében.. az a baj, hogy ha elkészül a torta, aznap nem eszünk belőle, és kész. Mi idősebbek ezt tudjuk, értjük, elfogadjuk és kész. Ti egyre kevésbé. Na ez a gáz! (gy.k. a torta egy példa csak, semmi köze a szexhez jelen vonatkozásban!)

2013. ápr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!