Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz szűznek lenni 16 évesen?

Gáz szűznek lenni 16 évesen?

Figyelt kérdés
én nem érzem annak, de van egy 14 éves barátnőm aki már nem az és ezzel nagylánynak érzi magát. ráadásul olyanokkal fekszik le akik nem is szeretik őt, hanem csak arra kell nekik.. és nem veszi észre mennyire naív és kihasználható. múltkor meg mondta hogy elég szégyen hogy 16 évesen szűz vagyok.
2013. márc. 3. 12:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
nem gáz.. villany..
2013. márc. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
nem.
2013. márc. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
52%

A barátnőd gáz. Ez a baj a mai tinikkel. Attól, hogy már f@asz járt bennük 14-15 évesen, már többre értékelik és jobbnak érzik magukat, mint egy 30 éves nő, holott azt sokuk azt sem tudja, hogy mi fán terem a jó szex.

Ha nem érzed gáznak, akkor nem gáz.

2013. márc. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
Dehogy gáz!!! Az sokkal gázabb,hogy a csaj 14 évesen már kész ribanc.Csak akkor veszítsd el,ha már tényleg késznek érzed magad,nem pedig azért,mert mások azt mondják,hogy gáz meg mit tudom én milyen hülyeségek.Ne hallgass a barátnődre,én a helyedben nem is barátkoznék ilyenekkel...
2013. márc. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Barátnőd? Te ezek után képes vagy még a barátnődnek nevezni? Nem 'gáz' szűznek lenni 16 évesen.
2013. márc. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Dehogyis! Én 18 vagyok, szintén szűz. Egy-két éve, amikor hallottam mindenfelől, hogy XY meg QR kivel feküdt le, én is agyaltam azon, hogy nem kínos-e ez. Persze lett volna rá lehetőségem, hogy elveszítsem, de nem tettem. És jól döntöttem. Inkább légy büszke, nem késtél el semmivel se. :)
2013. márc. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Csupán az a kérdés, ki tömte tele a fejedet hogy ez gáz?

Ki/kik szerint gáz?

2013. márc. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Gáz azt gondolni, hogy gáz szűznek lenni bármikor is!!!
2013. márc. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Az egyén szexuális élete semmilyen esetben sem gáz.
2013. márc. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
köszönöm:) hát ha már 14 évesen kezdi 20 éves korára egy kiégett ribanc lesz..
2013. márc. 3. 12:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!