Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van valami, amit nagyon nem...

Van valami, amit nagyon nem értek, ha szűz srácokkal nem állnak szóba a csajok, akkor ők honnan a bánatból szerezzenek tapasztalatot?!

Figyelt kérdés
Ez nekem nagyon nem világos, és örülnék neki, ha ezt a furcsa felfogást valaki megmagyarázná! Ugyebár minden férfitól azt várják el, hogy legyen egy csomó tapasztalata, ugyanakkor ha egy kissé szerényebb srác megpróbál tapasztalatokat szerezni a szex terén, elutasítják azzal, hogy éretlen, tapasztalatlan. Akkor most hogy is van ez?!Trollok kerüljék a kérdésemet, mert ez tényleg érdekel!

2013. márc. 28. 14:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%
Senkinek nincs a homlokára írva,szűz-e,és hogy van-e tapasztalata.Az ismerkedésnél meg normál estben nem ez a fő indító téma.Szóval értelmesebb,normálisabb csajok között kellene keresgélned,és akkor lehet,hogy nem járnál így.
2013. márc. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%
veled egykorúakkal próbàlkozz és ne idősebbekkel
2013. márc. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy jogos felvetés is igazad is van. Amiért nem igazán lehet rá választ adni az az, hogy a nőket rendszerint baromira nem érdekli, hogy hol szerzed meg a tapasztalatodat, csak NE náluk kezdd.


Amit tehetsz: keresel egy rendes, normális lányt akivel együtt veszítitek el.

2013. márc. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
98%
Ne ribiknél próbálkozz,és nem lesz gond.
2013. márc. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Hazudnak, vagy csak a szex után mondják el, hogy szüzek voltak. (ilyen kérdésből van jópár az oldalon is, sosem értettem őket igazán, de most kezd világosodni)
2013. márc. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
96%

Lehet hazudni is. Én is állíthatnám, hogy már 100 pasi megdugott, de attól még szűz vagyok.:)


Amúgy igaza van annak, aki azt írta, hogy ne a ribiknél próbálkozz és nem lesz gond...

2013. márc. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

"Lehet hazudni is."


El se lehet jutni odaáig a csajoknál, mert aki szerintük gyerekes kinézetű, azzal még el sem beszélgetnek!

2013. márc. 28. 14:38
 8/28 anonim ***** válasza:
72%
Akkor viszont nem a szüzességgel van baj, hanem a gyerekes kinézettel. Lődd be a hajad, hordj trendi cuccokat, és akkor a kutya se fogja kérdezni, szűz vagy-e.
2013. márc. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%
Az a fontos, ha nőkkel, akkor mindig legyen véleményed. Nem kell feltétlenül beküldeni mindig (akár), de legyen sajátod. Ennyi. Ha nincsen véleményed azt egy nő nem tudja hova tenni és le fog nézni, kisgyereknek fog tartani. Olyan ez kicsit, mint a kutyáknál. Hatni kell rá, különben elkanászodik :) Ez nem szép és le leszek pontozva, de igaz. :)
2013. márc. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
77%
engem nem zavart hogy a páromnak én voltam az első,tudtam hogy még senkivel sem volt együtt,de a kisugárzása és az önbizalma megfogott benne,szerintem nem baj ha a férfinak nincs tapasztalat ha ahhoz nem félénkség és önbizalomhiánnyal kombinálja
2013. márc. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!