Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van valami, amit nagyon nem...

Van valami, amit nagyon nem értek, ha szűz srácokkal nem állnak szóba a csajok, akkor ők honnan a bánatból szerezzenek tapasztalatot?!

Figyelt kérdés
Ez nekem nagyon nem világos, és örülnék neki, ha ezt a furcsa felfogást valaki megmagyarázná! Ugyebár minden férfitól azt várják el, hogy legyen egy csomó tapasztalata, ugyanakkor ha egy kissé szerényebb srác megpróbál tapasztalatokat szerezni a szex terén, elutasítják azzal, hogy éretlen, tapasztalatlan. Akkor most hogy is van ez?!Trollok kerüljék a kérdésemet, mert ez tényleg érdekel!

2013. márc. 28. 14:14
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
87%

Issstenem, komolyan ennyire hülyék az emberek?? milyen hülye gondolkodás módjuk van egyeseknek, nem is tudom felfogni.


Egy részt honnan a francból tudná x lány hogy y fiú szűz?? Kettő, én itt a szüzességet nem hoznám összefüggésbe azzal hogy a lányok szóba állnak-e y-al. MIÉRT? Komolyan annyira feltud idegesíteni ez a korlátoltság, a rinyálás ohoh, akár, de nem ez az értelmetlen #☠☠☠☠☠☠.


Vagy ti úgy mutatkoztok be, "-heló szűz.. öh akarom mondani Norbi vagyok,,, ja és szűz! -aaáhm igeen, na akkor te mostantól csak a kezemhez beszélhetsz, nyomi..-"


A PROBLÉMA AZ, hogy nem tud ismerkedni !!!NEM AZ HOGY SZŰZ!!! ÉS mivel nem tud ismerkedni, nem lesz barátnője, ÉS ebből következik hogy SZŰZ MARAD. És ez mi hogy megpróbál szexterén tapasztalatot szerezni? Szóval már ott vannak az ágyban? Jó oké, egyszerű, ne mondja el hogy szűz. PÁFF. probléma megoldva. Majd utána elmondja, ha ennyire nyomja a lelkét ez a szőrnyű tény ebben a kegyetlen világban.


Szóval igen nyugodtan ellehet mondani, de ha őt ez ennyire akadályozza akkor istenem ne mondja, aazmeg ne legyen már ennyire szerencsétlen. Ez kb az lenne hogy, buszon ha ablakmellet ül és ülnek mellette, "óhh le kellene szállnom, de itt ül ez az akárki, na jó inkább irány a végállomás"..


Úgyhogy nem, bármilyen egyszerű is lenne nem a szüzesség a probléma. Hanem az ismerkedés. Amúgy meg ha jól "eltudod adni" magad akkor a csaj felől lehetsz akár Hugh Hefner de egy szűz is.


És egyébként is, ha ennyi lenne a probléma. Akkor menjen el egy 18 éves kis csajhoz a beszámolok.hu-ról. És akkor az még nem is olyan mintha prostihoz menne, csak lefizettél egy kis csajt szexért, azt ennyi. Valamit-valamiért. És akkor miután nem szűz, gondolom tökéletes csajozó géppé válna, hogyne,, na szóval, ennyire azért nem bonyolult..

2013. márc. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
74%

9/11, igazad van.

MR.

2013. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
97%
Ha egy csajt az zavar, hogy egy srác szűz, akkor az a csaj nem érdemli meg azt a srácot. Ne is kezdj ki ilyenekkel. Én úgy tudtam eddig egy normális csaj pont azt értékeli ha a pasi még tiszta. Vagy most miwan? Ennyire degenerálódott a világunk és ez fordítva van? Én 21/F vok, szűz, és mindig hajt egy ösztön belül, hogy az igazival szeretném elveszíteni majd 1x, és rajta kiélni minden erős vágyamat ami felgyülemlik. Érdekes módon még mindig vissza tudom fogni magam és nem vok se agressziv, nem rombolok, nem verekszem, nem cigizem, nem piálok. Ez egy normálisabb csajnak érték kéne legyen. Csak mert neked nem jött össze, vagy ha olyan vagy netán mint én a kelleténél jobban lelkiismeretes, akkor az hidd el normális csaj szemében érték lesz nagyon is.
2013. márc. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Szerintem butaságokat mondasz, ahogy már leírták páran.

Viszont van néhány olyan kultúra (nem nálunk), ahol ezt is normálisan kezelik.

Ott a fiatalokat idősebbek tanítják a szerelem tudományára. Elméletben és gyakorlatban is. Ennek többféle módja is van (szülők, ismerősök, próbaházasság, stb) - a miénk a legrosszabb, amikor két tapasztalatlan fiatal egymást próbálja meg tanítani.

2013. márc. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
10%
Valamit nem értek! Honnan a bánatból tudja a lány, hogy szűz vagy?
2013. ápr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
46%

komolyan ennyire nem érted?

szerencsétlennek a homlokára van tetoválva és addig nem tűnik el neki ameddig nem dug meg valakit

(kecskék és kutyák nem számítanak)

2013. ápr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Annál szebb nincs is, mikor két fiatal, tapasztalatlan eljut az első szexig.
2013. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Sok igazság elhangzott itt az előbbiekben, én kiemelnék kettőt is. Az egyik, hogy a legfőbb gond az, hogy nincs hol, nincs kivel ismerkedni. A másik pedig az, hogy ha valakinek ez annyira fontos, akkor szerintem nem is szereti igazán a másikat, tehát meg sem érdemli. Ez tehát nem kellene, hogy ilyen szinten akadály, és egyben mérce legyen.
2013. ápr. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
35%

Off:Nincs hol és nincs kivel??? Ha már a szex jár a fejében biztos megfordult egy két buliban, márpedig ha ott nem talál nőt akit meglehet fektetni(mert hogy szexről van szó) akkor sehol.. Na meg ez a "nem érdemli meg szöveg" emberek SZEXELNI AKAR NEM HÁZASODNI.

On: Ez a kérdés pontosan úgy van barátom hogy ha megkérdezi valamelyik hány nővel voltál mond hogy azt el sem tudja képzelni. Ha nem kérdezi meg hol a probléma? Egybként ne aggódj nem fogja minden 2ik nő megkérdezni hány nővel voltál, legtöbbjük azt sem nézi hány éves vagy, nézz ki úgy mint egy férfi és nem találkozol effajta attrocitásokkal

2013. ápr. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

"Off:Nincs hol és nincs kivel??? Ha már a szex jár a fejében biztos megfordult egy két buliban, márpedig ha ott nem talál nőt akit meglehet fektetni(mert hogy szexről van szó) akkor sehol.. Na meg ez a "nem érdemli meg szöveg" emberek SZEXELNI AKAR NEM HÁZASODNI.

On: Ez a kérdés pontosan úgy van barátom hogy ha megkérdezi valamelyik hány nővel voltál mond hogy azt el sem tudja képzelni. Ha nem kérdezi meg hol a probléma? Egybként ne aggódj nem fogja minden 2ik nő megkérdezni hány nővel voltál, legtöbbjük azt sem nézi hány éves vagy, nézz ki úgy mint egy férfi és nem találkozol effajta attrocitásokkal"


Ideáig több lány is az első(!) találkozáson megkérdezte, milyen "kalandjaim" voltak már lánnyal eddigi életem során, és amikor nem tudtam erre mit válaszolni, totál kiakadtak, és le is koptattak!

2013. ápr. 28. 13:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!